Zmieniony wizerunek dzięki specjaliście

Studia ukończyłam dość późno, bowiem po trzydziestce. Dały mi one jednak bardzo dużo. Dzięki nim zyskałam zatrudnienie w międzynarodowej korporacji. Do tego czasu niespecjalnie przejmowałam się swoim wyglądem. Mogę szczerze stwierdzić, że niezbyt o siebie dbałam. Po przyjęciu do nowej pracy bardzo chciałam, by uległo to zmianie. Dlatego też zdecydowałam się na radykalną odmianę.

Zmiana wizerunku nie jest wcale taka trudna

metamorfoza wizerunku warszawaPierwsze dni w nowej pracy nie były zbyt łatwe. Widząc tych wszystkich zadbanych ludzi w ładnych ubraniach, było mi trochę głupio. To tylko przyspieszyło realizację skrywanej w głębi serca potrzeby. Wobec tego dość szybko obiektem mojego zainteresowania na poważnie stała się metamorfoza wizerunku Warszawa to bardzo duże miasto, więc bez obaw mogłam przebierać w ofertach różnych stylistów. Spoglądałam na ich portfolio, gdzie mogłam znaleźć przykładowe metamorfozy. Muszę przyznać, że wiele z nich zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Okazywało się bowiem, że dzięki ich pomocy, z brzydkiego kaczątka mógł wyrosnąć przepiękny łabędź. Żywiłam głęboką nadzieję, że podobny scenariusz będzie miał miejsce i w moim przypadku. Byłam otwarta na wszelkie propozycje i z pozytywnym nastawieniem szłam na pierwsze spotkanie z osobistym stylistą. Niesamowicie ciekawiły mnie opcje, które miał mieć dla mnie przygotowane. Wiedziałam, że jestem trudnym przypadkiem, aczkolwiek liczyłam na jego fachową pomoc. Naprawdę chciałam coś zmienić w swoim życiu i zrobić coś dla siebie!

Tuż po spotkaniu ze stylistą byłam przeszczęśliwa. Przedstawił mi on szczegółowy projekt mojej metamorfozy, wraz z wizualizacjami. Muszę przyznać, że byłam w szoku. Nie sądziłam, że dzięki wizycie u fryzjera i zmianie garderoby, będę w stanie tak się zmienić. Efekty były oszałamiające!