Żeńskie nasiona konopi

Jako kolekcjoner nasion chciałam mieć w swojej kolekcji wszystko co tylko mogłam zakupić na polskim rynku. Czasami niektórych nasion szukałam tygodniami, ale z racji tego, że jestem osobą zawziętą zawsze znajdowałam to czego chciałam.

Kolekcja nasion i nasiona konopi

nasiona konopi regularneNatknęłam się raz na artykuł, w którym były opisywane nasiona konopi regularne. Bardzo długo szukałam informacji na temat tego co to znaczy, że nasiona są regularne. Po poszukiwaniach udało mi się odkryć, że chodzi o to, że są to zwykłe pestki. Dowiedziałam się również, że nasiona takie są dostępne w wersji męskiej i żeńskiej. Lecz legalnie kupić można było tylko i wyłącznie nasiona w wersji żeńskiej. Z nasion w wersji męskiej można uzyskać środku odurzające które w naszym kraju są nielegalne, dlatego nie chciałam ryzykować. Postanowiłam, że poszukam wersji żeńskiej nasion konopi i dołączę je do mojej domowej kolekcji. Dość długo nie mogłam ich nigdzie znaleźć a sprawdzałam oprócz miejsc, które zawsze odwiedzałam również miejsca w których nie byłam nigdzie. Niestety na stronach internetowych też było ciężko je dostać. Nie wiem, dlaczego, ale uparłam się tak bardzo, że nie mogłam spać z myślą że nie mogę ich mieć. Po kilkutygodniowych poszukiwaniach udało mi się znaleźć jeden sklep, który miał ostatnią paczuszkę tych nasion. Zadzwoniłam do nich, aby je zarezerwować, bo nie mogłam po nie pojechać tego dnia. Niestety coś mi wtedy wypadło ważnego, byłam na siebie zła.

Na szczęście pani odłożyła mi ostatnią paczkę nasion i mogłam je spokojnie kupić następnego dnia. Jak miałam już nasiona w domu to poczułam, jak kamień spada mi z serca. Dołożyłam paczkę nasion do klasera, w którym przechowywałam wszystkie inne eksponaty z mojej kolekcji. Tej nocy mogłam już spać normalnie.