Zaproszenie na ślub z chabrami

Moja najstarsza siostra bierze w tym roku ślub jest bardzo podekscytowana całą uroczystością oraz związanymi z tym przygotowaniami. Poprosiła mnie o pomoc w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia w życiu.

Chabrowe zaproszenia na ślub

zaproszenia ślubne chabroweKażdy kto ma już za sobą przygotowania ślubne wie jakie jest to czasochłonne zadanie. Wybór kościoła, sukni ślubnej, garnituru dla pana młodego odpowiedniej sali weselnej to mnóstwo godzin. Najważniejsze jest jednak aby mieć wybrany motyw przewodni i kolorystykę. Łatwiej wtedy wybrać dodatki, prezenty, kwiaty, bukiet panny młodej i tak dalej. Moja siostra od dzieciństwa szczególną sympatią darzyła chabry. Te pospolite kwiaty w sezonie letnim zawsze zrywała do wazonów. Nie zdziwiłam się gdy postanowiła że chabry będą motywem przewodnim ozdób na jej ślubie. Chabry mają piękny niebieski kolor więc kolorystyka była skupiona na dwóch kolorach. Biel i głęboki niebieski doskonale do siebie pasowały. Gdy zaczęłyśmy rozmawiać o zaproszeniach podsunęłam jej aby i w tym przypadku motywem przewodnim były chabry. W ten sposób wybrałyśmy zaproszenia ślubne chabrowe. Odznaczały się one piękną grafiką oraz kolorami. Siostra była zachwycona gdyż kwiaty wyglądały jak namalowane ich delikatna natura została precyzyjnie odwzorowana na zaproszeniach. Chabry to intensywnie niebieskie kwiaty które w polskich krajobrazach są dosłownie wszędzie. Często znajdujemy je na łąkach oraz przy torach kolejowych. Kojarzą się z wakacjami i beztroskim odpoczynkiem. Doskonale wpisują się w klimat ślubny i weselny.

Chabrowe zaproszenia spodobały się wszystkim gościom weselnym. Wszyscy którzy wiedzieli o zamiłowaniu mojej siostry do chabrów powiedzieli że nie wyobrażali sobie żeby zaproszenia oraz cała uroczystość nie była powiązana z tymi kwiatami i kolorem.