Założenie poczty kwiatowej

Od ośmiu lat prowadzę kwiaciarnię. Mam sporo klientów. Sprowadzam do swojej kwiaciarni różne rodzaje roślin doniczkowych i kwiatów ciętych. Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie, by stworzyć pocztę kwiatową. Jest to naprawdę świetny pomysł na urozmaicenie sprzedaży kwiatów. Tak jak pomyślałam, tak też zrobiłam. Jestem zadowolona z tego pomysłu. 

Prowadzenie poczty kwiatowej

poczta kwiatowa na śląskuStworzyłam specjalną stronę internetową, dzięki której klienci będą mogli zamawiać bukiety kwiatów. Jest tam specjalna zakładka, gdzie można samemu wybrać sobie rodzaj kwiatów i udekorowania. My odwzorujemy bukiet względem zamówienia. Jeżeli ktoś się nie zna może nacisnąć specjalny przycisk z pomocą. My wtedy prosimy, aby napisać z jakiej okazji mają być wręczone kwiaty i na podstawie tego tworzymy trzy różne symulacje bukietów, z których klient wybiera ten, który mu najbardziej odpowiada. Moją stronę internetową można znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę internetową zagadnienie: poczta kwiatowa na śląsku. Zatrudniłam specjalnego kuriera, który ubrany w elegancki strój będzie rozwozić kwiaty do kobiet. Mam wygospodarowany do tego samochód. Uważam, że poczta kwiatowa to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą komuś anonimowo wręczyć kwiaty, lub po prostu, żeby sprawić komuś niespodziankę. Sama też kiedyś otrzymałam w ten sposób kwiaty. Jest to naprawdę bardzo miła niespodzianka. Staram się zamawiać jak najpiękniejsze kwiaty od dobrego dostawcy, by jak najdłużej utrzymywały świeżość. Wczoraj dostałam na przykład zlecenie na zrobienie pięknego bukietu w koszyku. Wymaga to dużo pracy i poświęcenia. Zatrudniam dwie pracownice. One radzą sobie z tym bez problemów. Jestem z nich zadowolona. Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się zamawianie poczty kwiatowej. Ja idę z biegiem czasu i chcę mieć nowoczesną kwiaciarnię. Warto było więc otworzyć pocztę kwiatową.

Mam coraz więcej zamówień odnośnie poczty kwiatowej. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Poczta kwiatowa to był naprawdę świetny pomysł na urozmaicenie swojego biznesu kwiatowego. Będę zachęcać też klientów, by korzystali z tego rozwiązania na wręczenie kwiatów wybrance, bądź na przykład mamie. Na razie klienci są zadowoleni z tego rodzaju rozwiązania, z czego niezmiernie się cieszę.