Zakup małej sofy

Ostatnio robiliśmy remont z mężem w salonie. Mamy dwójkę małych dzieci. Jedno ma cztery lata, a drugie sześć. Chcieliśmy zrobić im mały prezent i zakupić im małe foteliki. Niestety w sklepie okazało się, że są one bardzo drogie i nie opłaca się ich kupować. W sumie wiemy, że gdy dzieci wyrosną, to nie będziemy mieli, co z nimi zrobić.

Wybór mini sofy

mini sofka dla dzieciWpadliśmy jednak na genialny pomysł, by zakupić dzieciom taka małą sofę. Mogliby wtedy spokojnie siedzieć na niej i oglądać bajki. Okazało się, że w sklepie nie są to drogie meble. Uzbieraliśmy potrzebną sumę pieniędzy i pojechaliśmy do sklepu, by jakąś wybrać. Okazało się, ze mini sofka dla dzieci jest jeszcze tańsza, niż myśleliśmy. Bardzo się z tego powodu ucieszyliśmy. Od razu ją kupiliśmy. Nie musieliśmy martwić się o transport, bowiem zapewniał go sklep. Po dwóch godzinach mieliśmy już sofkę w domu. Postawiliśmy ją przy małym stoliczku szklanym. W ten sposób dzieci będą miały na przykład sok pod ręką. Będą miały dobry widok na telewizor. Przyprowadziliśmy je do salonu i pokazaliśmy mebel. Od razu im się spodobała mini sofka. Usiedli na niej i siedzieli tak całe popołudnie. Miałam nawet wieczorem problem, by je zaprowadzić do pokoju spać. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że podoba im się nowy mebel. Trochę się obawialiśmy, że nie będą chcieli na niej siedzieć, ze względu na to, że bardzo lubią siedzieć na podłodze.

Sofa jest teraz ulubionym miejscem, na którym przesiadują nasze dzieci. Zabierają zawsze ze sobą kota, z którym bawią się na tej sofie. To był genialny pomysł, aby zakupić taki mały mebel. Myślimy jeszcze nad tym, co można byłoby im zakupić. Może sprawimy im jeszcze małe pufy, tak by każde miało jedną dla siebie, ale to w sumie swoją drogą. Na razie dobrze, że jest sofa.