Wysokiej jakości film timelapse

Pracuję firmie doradczo-projektowej, w dziale marketingu. moja firma zajmuje się różnorodnymi projektami, poczynając od projektów gazociągów, ropociągów, poprzez projekty elektrowni, oczyszczalni ścieków, aż na projektach komunikacyjnych kończąc. Nasza firma jest bardzo znana w branży i bardzo poważana, mamy projekty na całym niemalże świecie i klienci są z nich bardzo zadowoleni. Poziom naszych usług stoi na najwyższym światowym poziomie.

Film timelapse dla biznesu

widowiskowy film timelapseProwadzimy także wiele projektów dla różnych miast. ostatnio na przykład realizowaliśmy bardzo ważny projekt dla Warszawy. Był to projekt ważny dla mieszkańców i warszawa bardzo chciała się na bieżąco chwalić postępem robót. długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób moglibyśmy przedstawić w jak najciekawszy sposób postęp budowy. I wtedy pojawił się ktoś z pomysłem na widowiskowy film timelapse. Jest to taki rodzaj filmu, który pozwala na przedstawienie długiego procesu w szybki sposób. Ten rodzaj filmów jest wręcz idealny do przedstawiania postępu robót na budowie w jak najciekawszy sposób. Od razu więc zabrałam się za poszukiwanie odpowiedniej firmy, która mogłaby taki film dla nas zrealizować. Dość szybko udało mi się znaleźć odpowiednią firmę, taką , która cieszyła się bardzo dobrymi opiniami oraz mogła pochwalić się dużą ilością zrealizowanych filmów tego rodzaju. Produkcje wybranej przez nas firmy były produkcjami bardzo wysokiej jakości, widać było, ze firma posiada w tym spore doświadczenie i wie, co robi. Wysłałam do niej od razu zapytanie ofertowe, aby dowiedzieć się, jaki byłby koszt takiego filmu. okazało się, że jeśli zdecydowalibyśmy się również na zastosowanie dronów, koszt filmu byłby całkiem przystępny. Postanowiliśmy więc zamówić taki film, który będzie powstawał podczas całego okresu budowy. mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli pierwsze zajawki.

Ostatnio coraz bardziej popularne staje się zastosowanie przez biznes różnego rodzaju filmów. Szczególnie chętnie przez firmy budowlane, które chciałby się pochwalić postępem robót, ale nie tylko przez nie, stosowany jest film timelapse, który pozwala pokazać długi proces w bardzo krótki, czasie. Dzięki temu można pokazać w bardzo ciekawy sposób postęp budowy, podobnie jak można w ten sposób pokazać też rozwój rośliny, zwierzęcia i inne.