Wynajem kajaków na Śląsku

 

Część osób, która wybiera się na spływy kajakowe przywozi ze sobą własne kajaki. Nie do końca tak musi być, ponieważ są wypożyczalnie, które dość tanio oddają do użytku kajaki na dłuższy okres czasu. Można je zapakować na samochód i wyjechać z nimi na egzotyczne wakacje. Robią tak na przykład firmy ze Śląska, pobierając dosłownie niewielkie opłaty. Na dłuższe wyjazdy jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Śląskie wypożyczalnie kajaków

wynajem kajaków śląskKajaki ze Śląska pływają nie tylko po polskich rzekach, ale również po morzach, a nawet oceanach. Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje wynajem kajaków Śląsk będzie miał dla Ciebie dobrą ofertę. W Katowicach dzień posiadania wypożyczonego kajaku kosztuje dziesięć złotych, a jeśli masz dziecko do lat ośmiu, to tylko dziewięć. Możesz pożyczyć również uniwersalny bagażnik dachowy, aby móc transportować kajak na duże odległości. Wydaje się to dobrą opcją, ponieważ każdy, kto uczestniczy w spływach wie, że do kajaka można się szybko przyzwyczaić. Długi okres wypożyczenia oznacza, że nie będzie konieczności zmiany kajaku. Każdy z nich jest ubezpieczony, dlatego jeśli uszkodzisz kajak, po przywiezieniu go nie musisz oddawać za niego pieniędzy. Firmy rozumieją, że niektórzy klienci wybierają naprawdę trudne do pokonania odcinki. Takie rzeczy co jakiś czas mogą się zdarzyć nawet najlepszym. Oferta musi być dopasowana tak, aby klient czuł się zadowolony.

Kajaki są bardzo różne. Niektóre dostosowane są do szybkich spływów po krętych rzekach, a inne do pływania po zamkniętych zbiornikach wodnych, na przykład z dzieckiem. Możesz zarezerwować sobie łódkę na dany termin, a ona będzie na Ciebie czekać przygotowana. Otrzymasz również wiosła, wraz z dwoma zapasowymi. Masz wszystko, czego potrzeba na spływie kajakowym.