Wyciskarki do owoców

Sezon na smaczne owoce lata trawa krótko, więc warto właśnie w tym czasie intensywnie z niego korzystać i pić świeżo wyciskane soki. Oczywiście w zimie też możemy pić soki, ale lepiej warzywne, tylko z dodatkiem owoców.

Z jakich owoców zrobimy sok w wyciskarce?

wyciskarka do owoców huromNajsmaczniejsze są świeżo wyciskane soki, które powinno się spożyć w ciągu paru godzin od przyrządzenia, bo tylko wtedy zawierają wszystkie cenne witaminy. Cenne składniki w owocach mają to do siebie, że są wrażliwe na wysoką temperaturę, światło i powietrze, które powoduje, że się utleniają i bezpowrotnie je tracimy. Wyciskarka do owoców Hurom, pozwoli nam na uzyskanie pysznego soku, bez obawy o utratę witamin, gdyż nawet w trakcie długiej pracy, nie powoduje podgrzewania wsadu. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie, które działa bardzo cicho i wydajnie. Wbudowany specjalny wałek ślimakowy, pozwala na powolne wyciskanie i tłoczenie soku wprost do pojemnika wraz ze wszystkimi witaminami. Po wykonanej pracy, pozostaje jedynie sucha pulpa wyzbyta wody. Duży pojemnik na odpady, pozwala na jednorazowe zrobienie soku aż z dwóch kilogramów produktów. Ponadto producent wyposażył wyciskarkę w pojemny dzbanek na sok o wielkości półtora litra. Do wyciskarki możemy bez obawy o zachlapanie, wrzucać całe owoce i warzywa, gdyż otwór jest na tyle duży, że nie musimy ich kroić na cząstki. Urządzenie firmy Hurom posiada specjalną manetkę, która służy do ustawiania gęstości soku. Możemy sobie zrobić klarowny sok owocowy, lub gęste smoothie.

Koreańska jakość gwarantuje niezawodność urządzenia przez wiele lat. Ponadto producent udziela na wyciskarkę aż dwuletniej gwarancji i darmowy serwis naprawczy. Wyciskarka do owoców świetnie się nadaje na prezent dla osoby dbającej o zdrowie i sposób odżywiania.