Wybrane firany bardzo mi się podobały

Poprosiłam moją mamę o pomoc. Ona ma poczucie stylu i fajnie zawsze dekorowała nasze mieszkanie. Ja jestem w trakcie przeprowadzki. Kupiliśmy z mężem mieszkanie ale nie mam pomysłu na nasze okna. Nie chciałabym żeby były takie pospolite. Chciałabym trochę zaszaleć ale nie wiem jak ma to wyglądać. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i mamy widok na blok.

Mama zaproponowała dekoracje na okna

dekoracje okienne PoznańNie chciałam żeby mnie sąsiedzi widzieli ale też nie chciałam całkowicie okna zasłaniać. Lubię jasne wnętrza, które są dobrze oświetlone. Mamie podobało się mieszkanie, które kupiliśmy. Kiedy je pierwszy raz zobaczyła od razu powiedziała, że ma potencjał i ona by wprowadziła kilka rzeczy dzięki którym będzie się jeszcze lepiej prezentować. Mama od razu podpowiedziała mi że mogłabym kupić jasne, lekkie firany w kolorze białym. Idealnie będą pasować do naszego koloru ścian. Odradziła firany w kwiaty. Zdecydowałam się jej posłuchać. Po bokach także zamontowaliśmy zasłony a karnisze były zakryte maskownicą. Firany i zasłony były do ziemi. Dzięki temu pokoje wyglądały na bardzo eleganckie i przytulne. Dekoracje okienne Poznań, które mama mi zasugerowała idealnie pasowały do naszego stylu. Mama pojechała nawet ze mną do sklepu gdzie powiedziała pani ile materiały potrzebujemy i jak ma to wszystko wyglądać. Byłam jej wdzięczna bo ja zupełnie się na tym nie znam. Nigdy nie interesowało mnie szycie i szczerze mówiąc nie umiałam tego zrobić. Wolałam gotować i piec i te czynności dostarczały mi dużo radości. 

Projekt przygotowany przez mamę był wart swojej ceny. Wszyscy znajomi, którzy nas odwiedzali pytali się kto nam zaprojektował okna. Mogłam przed wszystkimi chwalić moją mamę i bardzo się z tego cieszyłam. Wiele zawdzięczam mojej mamie i cieszę się, że jest moją mamą i zawsze mogę na nią liczyć.