Wybierz się w rejs po Chorwacji

Zwiedzać świat można na bardzo wiele sposobów- samochodem, autostopem, samolotem, rowerem. Najpiękniejsze widoki są często dla nas nieosiągalne zza szyb auta czy autobusu. Jadą drogą nie zwracamy uwagi na drobne detale i nie mamy czasu przyglądać się pięknym detalom tworzonym przez naturę i często nie jesteśmy w stanie tego zauważyć podczas przelotnej jazdy.

Rejs po pięknej Chorwacji

rejsy po ChorwacjiJeśli ktoś zauważy, że jazda autobusem lub własnym samochodem (tym bardziej, jeśli prowadzimy) nie pozwalają na podziwianie wszystkich uroków przyrody jest dobre rozwiązanie. Od strony lądu nie dojrzymy wszystkich uroków natury i pięknych miejsc. Rejsy po Chorwacji pozwolą nam na połączenie ciszy i spokoju, aby podziwiać piękno przyrody i urok miast od strony wody w spokoju i dokładnie oraz pozwolą nam na zatrzymanie się w miejscach, w które nie można dotrzeć pojazdem lub nawet na piechotę. Chorwacja jest krajem nastawionym pozytywnie na turystów, szczególnie z Polski, których jest w tym kraju bardzo dużo. Nieraz siedząc w okresie wakacyjnym na plaży możemy usłyszeć więcej osób mówiących po polsku niż po chorwacku. Dlatego kraj ten pozwala pokazać swoje ukryte piękno i zachęca do ponownego odwiedzenia. Rejsy nie są drogie a można wybrać przykładowo wyjazd całodniowy. Podczas wyjazdu na cały dzień, stawiamy się rano w wyznaczonym miejscu zbiórki i czekamy na statek. Wsiadając na statek dostajemy karnet na posiłki wliczone oczywiście w cenę rejsu. Podczas płynięcia mamy wyznaczoną trasę, na której co jakiś czas są robione przystanki, w czasie których wychodzimy na ląd, zwiedzamy różne miejsca i mamy czas wolny na zrobienie na przykład zakupów, w tym na zakup pamiątek. Statek płynie bardzo delikatnie, więc nawet osoby, które początkowo są przerażone spędzeniem całego dnia na wodzie, po takim rejsie przekonują się c do wygody i uroków rejsów po Chorwacji.

Kraje w Europie oferują bardzo dużo atrakcji, z których Polacy mogą korzystać podczas wyjazdów. Największą atrakcją cieszą się jednak cały czas morskie wycieczki. Może dlatego, że kraje europejskie są bardzo piękne od strony linii brzegowej i podczas takiej wycieczki jak najbardziej jest co zwiedzać i co podziwiać. Piękno Chorwacji podczas płynięcia statkiem jest na wyciągnięcie naszej dłoni.