Warszawski projektant wnętrz

Już od lat nastoletnich bardzo lubiłam urządzać przestrzeń wokół siebie i bardzo dobrze mi to wychodziło. Zaczynałam od nieustannych przemeblowań mojego własnego pokoju, potem, za zgodą rodziców dokonywałam zmian aranżacji w pozostałych pomieszczeniach domu i efekt był zawsze bardzo dobry. Dlatego po szkole średniej postanowiłam iść na studia w zakresie projektowania wnętrz. Moich bliskich nie specjalnie zaskoczyła ta decyzja.

Profesjonalne projektowanie wnętrz

polecany architekt wnętrz - warszawaNa studiach szło mi bardzo dobrze i już podczas studiów udało mi się brać pierwsze zlecenia, na których bardzo dobrze zarabiałam. Dlatego po studiach, zamiast tak jak moi koledzy zatrudnić się w jakiejś firmie projektowej, postanowiłam zacząć prace na własny rachunek. Rzuciłam się od razu na głęboką wodę. I nigdy nawet przez chwilę nie żałowałam tej decyzji. Z początku pojawiały się pojedyncze zlecenia, wystarczające jednak, aby się utrzymać.  Z czasem zleceń było coraz więcej, moi zadowoleni klienci (niezadowolonych nie było) polecali mnie swoim znajomym szukającym dobrego architekta wnętrz. Myślę, że jestem znana jako bardzo polecany architekt wnętrz – Warszawa ma na swoim terenie kilka bardzo dobrych biur projektowych i moje jest właśnie jednym z nich. Staram się maksymalnie spełniać potrzeby klientów, staram się doradzać im jak najlepsze rozwiązania. Proponowane przeze mnie projekty zazwyczaj są projektami nowoczesnymi, uwzględniającymi najnowsze trendy. Cały czas się bowiem dokształcam, uczestniczę w różnego rodzaju kursach, czytam branżowe magazyny. Zapewne to właśnie jest powodem, dla którego moje projekty wnętrz już kilka razy zdobyły nagrody w różnych konkursach. Obecnie moje biuro działa tak dobrze, że szukam pracowników, ponieważ przestaję sobie radzić z samodzielnym przygotowywaniem projektów, tyle mam zleceń.

Warto jest zatrudnić projektanta wnętrz, kiedy robimy remont mieszkania. projektant zawsze doradzi nam bardzo funkcjonalne mieszkania, o których nawet nie mieliśmy bladego pojęcia. Dzięki zatrudnieniu projektanta wnętrz mamy szansę uniknąć powszechnie pojawiających się podczas urządzania wnętrz błędów. Tak wiec warto jest wydać pieniądze na jego usługi, dzięki temu zyskamy piękne i komfortowe mieszkanie. Jest to tak naprawdę inwestycja na lata.