W Ustce pozwiedzasz i odpoczniesz na plaży

Jeśli interesuje cię urlop w miejscu, gdzie znajdziesz plażę, zabytki, a przy okazji zdrowe powietrze, pomyśl o wyjeździe do Ustki. Ten popularny kurort od lat cieszy się dużą popularnością wśród turystów. I nie ma się co dziwić. Na miejscu znajdziesz wiele historycznych budynków, ze słonecznych kąpieli skorzystasz na miejscowej plaży, a oferta noclegowa jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zróżnicowane oferty noclegowe znajdziecie w Ustce

ośrodek wczasowy ustkaApartamenty, hotele, domki – to wszystko znajdziecie w Ustce. W przypadku wyjazdu z rodziną warto zdecydować się na kilkuosobowy apartament, w którym znajdziecie kuchnię, łazienkę, a także możliwość wypożyczenia łóżeczka dla niemowlaka. To z pewnością wygodna opcja na rodzinny urlop. Tym bardziej że jeśli chodzi o ośrodek wczasowy ustka oferuje miejscówki w naprawdę w pięknych okolicach, przy lesie czy w odległości krótkiego spaceru od morza. Wiele ośrodków ma do dyspozycji darmowy parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Na miejscu znajdziecie także na przykład wypożyczalnię sprzętu plażowego czy rowerów. Jeśli nie będziecie mieli ochoty na wyjście na plażę lub na wycieczkę rowerową, to w Ustce nie będziecie się nudzić. Do zobaczenia macie stare miasto, czyli pozostałości po średniowiecznej osadzie portowej. Latem możecie podziwiać okolicę z perspektywy latarni morskiej. Warto zajrzeć także do muzeum znajdującego się w dawnych bunkrach. Koniecznie przespacerujcie się też promenadą. Niezmiennie sporym zainteresowaniem cieszy się także charakterystyczne molo w Ustce. Możecie podziwiać płynące statki, a w porcie koniecznie trzeba zajrzeć do którejś z wielu smażalni ryb i skosztować nadmorskich specjałów. Na miejscu możliwe są także spływy kajakowe, więc wielbiciele turystyki aktywnej również znajdą coś dla siebie.

Nie ma znaczenia, czy Ustkę odwiedzasz solo, czy zabierasz rodzinę. Każdy powinien odnaleźć na miejscu coś, co go zainteresuje. Wiele atrakcji miejscowość oferuje dla dzieci, w tym animacje czy plażowe albo wodne atrakcje nad morzem. Można się wybrać także do centrum rozrywki. Odpoczynek, aktywność fizyczna, a także zwiedzanie – to wszystko znajdziecie na miejscu. Nawet niepogoda nie wpłynie na urlop, bo można wybrać się na basen pod dachem albo skorzystać z innych propozycji.