W Poznaniu znajdziemy dobrego wodzireja na wesele

W ubiegły piątek było wesele mojej przyjaciółki. Pomagałam jej trochę w organizacji. Razem kupowałyśmy suknię ślubną. Doradzałam w doborze makijażu. Znamy się od dzieciństwa i bardzo lubimy spędzać razem czas. Nie zdziwiło mnie to, że zostałam jej świadkiem. Już dawno mi to uświadomiła. Chcę również, żeby ona była świadkiem na moim weselu, które odbędzie się w przyszłym roku. Przygotowania do wesela są bardzo stresujące i cieszę się, że mogłam choć trochę jej pomóc i ją uspokoić.

Poszukiwania wodzireja na wesele w Poznaniu

Wodzirej na wesele - PoznańOczywiście nie we wszystkim mogłam ją wyręczyć. Razem z narzeczonym wybrali restaurację i pobliski hotel na organizację wesela. Kościół również wybrali sami. Była to przepiękna bazylika na Starym Mieście w Poznaniu. Musieli również zdecydować się na oprawę muzyczną wesela. Na początku chcieli wynająć didżeja, ale w końcu zdecydowali się na wodzireja. Jeśli osobą, której szukamy jest Wodzirej na wesele – Poznań jest miastem, gdzie znajdziemy go bez problemu. Ofert jest tu naprawdę wiele i mamy w czym wybierać. Przyszli państwo młodzi zdecydowali się na wybór wodzireja z dużym doświadczeniem w obsłudze wesel. Byli u niego kilka razy, żeby dokładnie zaplanować uroczystość. Wodzirej zaproponował zabawy i gry weselne. Razem ustalili jaka muzyka będzie grać podczas przyjęcia. Dogadali się, kiedy podany będzie tort i jak będzie wyglądać pierwszy taniec pary młodej. Tańca tego uczyli się pod jego czujnym okiem. Po kilku lekcjach opanowali go do perfekcji. Właśnie kiedy tańczyli pierwszy raz się wzruszyłam. Potem zdarzyło mi się to jeszcze dwa razy podczas wesela. Moja przyjaciółka byłą bardzo szczęśliwa mimo zmęczenia. Stres już z niej opadł i cieszyła się, że wyszła za mąż.

Mimo, że miałam sporo obowiązków jako świadek bawiłam się wspaniale. Jedzenie było bardzo dobre. Co jakiś czas przynoszono ciepłe posiłki i cały czas były na stole przystawki. Były soki, woda mineralna, słodkie napoje gazowane i oczywiście alkohol. Na szczęście żaden z gości nie upił się za bardzo i nie narobił problemów. Nocowaliśmy w hotelu obok restauracji. Pokoje były schludne i czyste. Mogliśmy odpocząć po intensywnej zabawie weselnej i zregenerować siły na kolejny dzień. Mam nadzieję, że mój ślub będzie równie udany jak ślub mojej przyjaciółki.