Urok postarzanych mebli

W trendach aranżacyjnych do łask powróciły projekty stylizowane na meble sprzed lat. Takie wyposażenie zawsze wyróżnia się wyjątkowym stylem, co pozwala na stworzenie nietuzinkowych wnętrz. Efektowne meble w klimacie vintage mają coraz więcej zwolenników. Co ważne – takie wzory meblowe zapewniają również wysoką funkcjonalność w użytkowaniu na co dzień.

Unikalne konsole drewniane

postarzana konsola drewnianaDo wnętrz o wyrafinowanym charakterze zawsze poszukiwane są meble nietypowe, wykończone w oryginalny sposób. Miłośnicy trendów nawiązujących do retro poszukują mebli niepowtarzalnych w swojej formie, wykonanych w staranny i unikalny sposób. W takich projektach meblowych charakterystyczne są efektowne „przetarcia”, dzięki którym struktura drewna nabiera wyjątkowego wyrazu. Jednym z interesujących wariantów aranżacyjnych może być postarzana konsola drewniana, która ujmuje oryginalnością i efektowną formą. Takie konsole mogą pełnić rolę mebla dekoracyjnego, na którym eksponowane są różne elementy domowego wystroju. Na blacie konsoli może być umieszczony szykowny kosz z kwiatami oraz inne niebanalne kompozycje kwiatowe. Praktyczna i wygodna konsola może być też wykorzystana jako stylowe biurko w domowym gabinecie. W ofertach uwagę przyciągają szczególnie te modele, które uwzględniają wygodne i pojemne szufladki, w których można schować artykuły piśmiennicze i inne drobiazgi. Nowatorska konsola drewniana pięknie będzie wyglądała także w przedpokoju, gdzie inne elementy wyposażenia również dobrane są w skrupulatny sposób. Postarzane konsole zwykle wykonywane są w różnych odcieniach bieli, co umożliwia dopasowanie do innych form aranżacyjnych. Coraz częściej konsole wykonywane są także w stylu industrialnym oraz skandynawskim, co zdecydowanie poszerza wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Domowa przestrzeń może dokładnie odzwierciedlać potrzeby ora preferencje stylistyczne właścicieli. Szeroki wybór produktów pozwala na projektowanie oryginalnych pomieszczeń, które ujmują nie tylko wyrafinowanym stylem, ale także wysokim komfortem. Można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że każde domowe wnętrze może być jedyne w swoim rodzaju, pod względem designu oraz funkcjonalności. Wystarczy jedynie dobrać atrakcyjne rozwiązania meblowe i techniki wykończeniowe.