Ubiór pracowników budowlanych

Jako szef firmy budowlanej, zmuszony byłem do wyposażenia swoich pracowników w niezbędne ubranie robocze. Musiało być ono nie tylko funkcjonalne, ale i doskonałej jakości. Nie chciałem po tygodniu kupować nowych koszul oraz butów dla całej ekipy. Te ostatnie wybierali sobie sami spośród przedstawionej przeze mnie oferty. Koszule flanelowe narzuciłem sam. Dlaczego?

Koszule flanelowe dla ekipy budowlanej

koszule flanelowe roboczeStereotypowy budowlaniec? Spodnie na szelkach, solidne buty robocze, podkoszulek i flanelowa koszula. Tak ubrany pracownik najczęściej pojawiał się w amerykańskich filmach, często też był przystojny, więc strój jedynie podkreślał jego atuty, zwłaszcza umięśnioną sylwetkę i opaloną w czasie pracy skórę. Tyle marzenia, jednak w rzeczywistości moi pracownicy również potrzebowali dobrego stroju. Wybrałem dla nich kilka propozycji butów, mniej lub bardziej zabudowanych. Wszystkie były solidne, miały mocną i grubą podeszwę oraz choć w minimalnym stopniu chroniły stopę. Spodnie, a jakże! z szelkami, posiadały dużą ilość kieszeni, by można do nich włożyć niezbędne przedmioty, np. gwoździe, ołówek czy miarę. Podkoszulki moi pracownicy wybierali sobie same, te zresztą nie miały określonego fasonu, kolory czy wzoru. Na nie jednak obligatoryjnie nakładane musiały być koszule flanelowe robocze. Kupiłem je w trzech kolorach: zielonym, czerwonym i niebieskim. Wzór? Oczywiście, duża kratka. Zwróciłem uwagę na to, by koszula była w 100% wykonana z bawełny, delikatna w dotyku i miękka dla skóry. Nie mogła też krępować ruchów, musiała być jak najbardziej wygodna. Na początku mężczyźni podchodzili do nich z dystansem, ale z czasem okazało się, że koszula flanelowa jest zdecydowanie lepszym wyborem od bluz czy swetrów. Jest lżejsza i, co ważne dla nich, modna. Koszule flanelowe w kratkę, zwłaszcza czerwone, to hit ostatnich miesięcy. Ubrana na biały t-shirt doskonale się prezentuje. Odpowiednie fasony dostępne są dla kobiet i dla mężczyzn.

Wyposażenie mojej ekipy w ubrania robocze wbrew pozorom okazało się zadaniem łatwym. Postawiłem na produkty najlepszej jakości, bezpieczne i wygodne. Moi pracownicy to docenili. Spodobały się im zwłaszcza koszule flanelowe. Co jakiś czas któryś z panów przychodzi, bym zdradził im, w jakim sklepie je kupiłem. Chcą takie same dla siebie na czas wolny, np. idealnie sprawdzają się podczas prac ogrodowych.