Szybka naprawa kasy fiskalnej

Przenośne kasy fiskalne miały to do siebie, że były urządzeniami dość delikatnymi i podatnymi na uszkodzenia, zwłaszcza podczas co bardziej nieostrożnego obchodzenia się z nimi. Jednak na wyjazdach pokazowych nie zawsze miałem możliwość uważnego obchodzenia się z moją kasą, i często musiała znosić dość ciężkie traktowanie. Jednak była mi ona niezbędna, gdyż bez niej nie mógłbym prowadzić działalności jako sprzedawca.

Profesjonalny serwis urządzeń kasowych z Gdańska

serwis kas fiskalnych gdańskNic więc dziwnego iż po szczególnie ciężkim wyjeździe, kasa odmówiła dalszej współpracy, nie włączając się w ogóle. Nie znałem się za bardzo na tego rodzaju sprzęcie, poza podstawami jego obsługi, więc jakakolwiek własnoręczna naprawa nie wchodziła w grę. Również serwis gwarancyjny odpadał, gdyż gwarancja kasy wygasła przeszło rok wcześniej, toteż by dalej móc prowadzić kram bez obawy o problemy z przepisami, musiałem znaleźć dobry serwis urządzeń fiskalnych. Na moje szczęście, jeden z kolegów z pracy dawniej pracował jako kierownik sklepu, i nadal posiadał namiary na bardzo polecany serwis kas fiskalnych Gdańsk. Serwis ten znajdował się w centrum miasta i połączony był ze sklepem z urządzeniami elektronicznymi, więc dość łatwo można było go znaleźć. Okazało się że kasy takie jak moja są dość często używane przez sprzedawców, więc pracownicy nie mieli żadnego problemu ze szybkim zidentyfikowaniem usterki która również zdarzała się dość często. Naprawa więc okazała się być niezbyt kosztowną, jednak wymagała wymiany części, jeśli sprzęt miał działać przez dłuższy czas. Od pracowników serwisu dowiedziałem się również o możliwości zamiany podzespołów na lepsze, gdyż mój typ kasy bywał dość zawodny na częściach fabrycznych, a że cena owych części nie była zbyt wygórowana, a instalacja wliczona była w cenę naprawy, skorzystałem z takiej możliwości bez wahania.

Sprzęt został naprawiony błyskawicznie, zaledwie w jeden dzień, a na koniec naprawy otrzymałem również dwuletnią gwarancję na jakiekolwiek usterki i uszkodzenia. Naprawa była tak skuteczna, iż kasa nie tylko działała jak nowa, ale również nie miała większości mankamentów, które czasem zauważałem podczas jej używania, zwłaszcza w momentach gdy kasa pracowała na własnych bateriach, bez użycia zewnętrznego zasilania.