Szafki narzędziowe na kółkach i ich zastosowanie

 

Ceniąc sobie porządek podczas wszelkich prac w warsztacie, garażu bądź schowku najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego szafki narzędziowej wyposażonej w kółka. Będzie ona idealnie nadawała się przyspieszenia prac poprzez zniwelowanie czasu potrzebnego na szykanie przyrządów.

Wykorzystanie szafek narzędziowych na kółkach w warsztatach

szafki narzędziowe na kółkachNajważniejszą cechą jaką powinny posiadać szafki narzędziowe na kółkach to jak największa liczba szuflad. W warsztatach gdzie ilość przyrządów potrzebna do uporządkowania jest bardzo duża ma to ogromne znaczenie. Oprócz szuflad szafki posiadają również wmontowane kółka, które umożliwiają manewrowanie takim wózkiem narzędziowym. Warto zaznaczyć, że chociaż duża ilość szuflad umożliwia przechowywanie ogromnej ilości narzędzi to są one zdecydowanie zbyt małe, aby pomieścić gabarytowe przyrządy warsztatowe. Możemy w nich uporządkować takie narzędzia jak: różnego rodzaju nasadki, przeguby uniwersalne, pokrętła przesuwne jak i wkrętakowe, grzechotki czy bity. Podczas prac w garażu potrzebne będą klucze, bity, młotki, kombinerki, młotek, które również zmieszczą się w szafkach narzędziowych. Klienci doceniają wózki za możliwość przechowywania w nich także poziomicy, linijki kątowej bądź składanej, piły ręcznej oraz taśmy mierniczej. Każda profesjonalna szafka narzędziowa na kółkach posiada dodatkowe wzmocnienia na ścianach, profilach oraz pomiędzy szufladami. Dzięki temu jest bardziej wytrzymała i odporna na upadki. Szafka posiada szeroki blat oraz gumowe amortyzatory. Każdą szufladę można zamknąć przy pomocy centralnego systemu zamykania – szafka wyposażona jest także w możliwość jej całkowitego zamknięcia. W szafkach narzędziowych kółka montowane są w komplecie po cztery sztuki przy czym dwa z nich są obrotowe, posiadają także wygodny hamulec. Transport narzędzi jest niezwykle sprawny, łatwy, szybki.

Decydując się na zakup szafki narzędziowej odbiorcy mogą nabyć ją wraz z całym wyposażeniem. Jest to bardzo wygodne. Komplet narzędzi skraca czas wyszukiwania pojedynczych przyrządów. Zapewnia nam komfort, że wszystkie narzędzia są w jednym miejscu i tym samym daje pewność, że znajdziemy tam wszystko czego potrzebujemy do wykonania niezbędnych prac warsztatowych czy motoryzacyjnych.