Świetny projektant z Małopolski

 

Jestem typem osoby, która już od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w życiu i trzymała się tego planu przez wszystkie etapy edukacji. Pasję do urządzania wnętrz odziedziczyłem po swojej mamie, która miała do tego żyłkę. Nawet kiedy byłem małym szkrabem, interesowało mnie dobieranie dodatków i ustawianie mebli w pokojach. Dlatego też, kiedy byłem dorosły, zająłem się aranżacją wnętrz.

Fachowiec od aranżowania wnętrz

projektowanie wnętrz małopolskiePrzez cały czas uważam się za wielkiego szczęściarza, ponieważ niemal od zawsze chciałem zostać projektantem. Kiedy moi znajomi przez podstawówkę, gimnazjum i liceum miotali się i zastanawiali nad różnymi zawodami, ja wiedziałem, że pracą, jaką chcę wykonywać na co dzień, jest projektowanie wnętrz Małopolskie to duże województwo, więc nie obawiałem się o brak zainteresowania usługami, jakie oferowałem. Przez lata poszerzałem swoje portfolio o świetne projekty, co wielokrotnie zostawało doceniane. Rozwijałem swoje skrzydła z dnia na dzień, głównie dzięki pracy w świetnym biurze projektowym, u boku wspaniałych i kreatywnych ludzi. Chłonąłem od nich wiedzę niczym gąbka, chcąc być jak najlepszym w swoim fachu. Największą satysfakcją w mojej pracy jest dla mnie uśmiech klientów, kiedy pokazuję im swoje pomysły i wizje odnośnie zaaranżowania wnętrz w ich mieszkaniach, czy też domach. Daje mi to ogromną dawkę motywacji do codziennego starania się o to, by być jeszcze lepszym w swoim zawodzie.

Jestem osobą, która docenia to, co ma, a jestem przekonany o tym, że dostałem pewien dar. Dlatego też bardzo często oferuję swoją pomoc przyjaciołom, jeśli ci mają do zaaranżowania jakieś wnętrze. Uważam, że powinienem się, chociaż w ten sposób odwdzięczać, skoro moja praca jest dla mnie pasją i najwyższą przyjemnością. Cieszę się, że ją mam!