Stylowe unikatowe ubrania

Kiedy rozmawiamy o modzie, ciężko dojść do jednoznacznego stwierdzenia, co w danym momencie jest modne. Moda zmienia się niezwykle szybko. W jednym tygodniu modne będą koronkowe spodnie, za miesiąc ktoś orzeknie, że to już dawno nie nadaje się do noszenia. Styl najczęściej wyznaczają celebryci, lub znane osoby. Zobaczy się coś u jakiejś gwiazdy i zaraz każdy chciałby mieć taki dodatek jak sławna osoba. Zawsze mnie to trochę irytowało.

Wielbicielka oryginalnej odzieży

unikatowe ubraniaUważałam, że powinniśmy nosić to, na co mamy ochotę. Nie ma sensu zakładać tego, co nosi połowa kobiet w danym kraju. Przynajmniej ja miałam potrzebę poczucia się wyjątkowo. Od jakiegoś czasu kupuję tylko unikatowe ubrania w jednym z luksusowych butików. Uważam, że lepiej mieć jedną porządną rzecz, niż pięć słabej jakości. Dzięki odpowiedniemu ubiorowi mogłam się wyrażać, pokazać swój styl i niezależność. Moje ostatnie zakupy były wyjątkowo udane. Zbliżała się jesień, potrzebowałam więc jakiejś kurtki, najlepiej ramoneski skórzanej, bo w takim rockowym stylu czułam się najlepiej. Miałam nadzieję, że w butiku będzie dostawa nowej kolekcji. Skończyłam pracę wcześniej i dlatego mogłam wybrać się na zakupy. Miałam szczęście, ponieważ świeża kolekcja zawitała już do sklepu. Mogłam podziwiać nowe kurtki, których nie było od razu po 10 z każdego gatunku, tylko na przykład po jednej, lub dwóch. Dlatego wiedziałam, że jak kupię taką kurtkę, to zaraz każda kobieta na ulicy nie będzie takiej nosić. Udało się znaleźć kurtkę skórzaną, która dodatkowo zdobiona była dżetami. Na rękawach były krótkie frędzelki, które na początku mnie nie przekonywały. Jednak po przymierzeniu uznałam, że wspaniale komponują się z kurtką. Na szczęście był mój rozmiar, bo nie chciałam już innego modelu. Oprócz tego dotarły też kaszmirowe swetry ze zdobieniami. Kaszmir jest taki miły w dotyku, że najchętniej nosiłabym tylko odzież z tego materiału.

Moje zakupy nie skończyły się jedynie na kurtce i sweterku. Do kompletu dokupiłam jeszcze spodnie, szare marmurki ze stylowym haftem. Cieszyłam się, bo taka unikalna odzież jest rzadko spotykana i często słyszę pochwały dla mojego stylu, co bardzo mi schlebia. Czuję się wtedy taka doceniona, ponieważ ktoś mnie zauważa i wiem wtedy, że moja praca którą wkładam w wybór odpowiedniej odzieży nie idzie na marne. Podobam się i sobie i innym.