Słoiki z kranem

 

Kiedy jest upalne lato to jedyną rzeczą, o której marzymy, jest zimna, orzeźwiająca lemoniada, sok pomarańczowy, czy też po prostu woda. Nasze myśli kierują się tylko w tym kierunku i z utęsknieniem poszukujemy źródła, z którego możemy bardzo szybko napić się i zgasić pragnienie. Sięgamy wtedy po butelkę wody, czy soku i nalewamy sobie do kubka lub szklanki orzeźwiającego napoju. Okazuje się, że są lepsze sposoby na szybkie ugaszenie pragnienia.

Wykorzystanie słoika z kranem na przyjęciach

słoiki z kranikiemWszyscy wiedzą, że butelki z wodą, czy sokiem nie wyglądają zbyt estetycznie. Wolelibyśmy, aby nieco zmieniły swój wygląd. Dotyczy to zwłaszcza przyjęć, czy uroczystości, na których musi znaleźć się jakiś napój, z którego można korzystać. Na stole nie prezentują się z byt dobrze plastikowe butelki, a tradycyjne dzbanki tracą swoją wartość, jeśli przyjęcie odbywa się na dworzu, gdzie do napojów lgną różnego rodzaju owady. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu, a są nim słoiki z kranikiem. Są to różnej wielkości słoje, które posiadają kranik. Za pomocą tego kranika dozujemy sok, wodę, czy lemoniadę, która nalana została do słoika, poprzez podstawienie szklanki, czy kubka i odkręcenie kranu. Co ważne, słoiki takie posiadają także pokrywkę na ich szczecie, przez którą nalewamy płyny. Pokrywka ta sprawia, że słoik taki sprawdzi się doskonale podczas przyjęć, które odbywają się na dworzu, ponieważ chroni ona napoje przed dostępem do nich owadów, czy też zanieczyszczeń niesionych z wiatrem. Warto także wiedzieć, że słoiki z kranikiem są produktami szczelnymi, wykonanymi z wysokiej jakości szkła, a wszelkiego rodzaju łączenia są dodatkowo uszczelniane. Słoiki te dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu ich pojemność możemy dostosować do naszych potrzeb. Cena za ten produkt nie jest wysoka, więc każdy może stać się jego właścicielem.

Przyznać muszę, że słoiki z kranikiem są bardzo przydatne podczas wszelkiego rodzaju przyjęć, które odbywają się na dworze. Nie jest to jednak jedyne ich zastosowanie. Sprawdzają się przez cały rok, ponieważ możemy z nich korzystać także w domu. Istotnym faktem na temat słoików z kranem jest to, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a dzieci mogą je obsługiwać bez problemu. Warto jest więc się w nie wyposażyć.