Słodycze z logo dla firm – idealna reklama

Jestem właścicielką małego salonu kosmetycznego, który prowadzę już od czterech lat. Przez ten czas udało mi się pozyskać wiele stałych klientek, które regularnie korzystają z usług mojego salonu. Dzieje się tak dlatego, że bardzo dbam o komfort moich klientów i pracuję nad tym by czuli się u mnie jak najlepiej. Moje klientki zawsze częstuję w poczekalni ciepłą kawą lub aromatyczną herbatą, ponadto czeka na nie również słodki, cieszący oko poczęstunek w postaci słodyczy.

Czy kupowanie słodyczy z logiem ma sens? 

słodycze z logo dla firmW ostatnim czasie postanowiłam zadbać o dodatkową reklamę dla mojego salonu. Choć usługi mojego gabinety były cyklicznie reklamowane w gazecie, to jednak postanowiłam również zadbać o odpowiednią reklamę od wewnątrz. W tym celu zdecydowałam się zakupić słodycze, które miały być znakowane logiem mojego salonu. Zamówienie to złożyłam w sklepie, który produkował słodycze z logo dla firm. Sklep ten dawał mi możliwość wyboru spośród wielu dostępnych łakoci, na których umieszczone miało zostać zaprojektowane przeze mnie logo. Zdecydowałam się zamówić piękne zapakowane krówki oraz kolorowe, urocze lizaki. Produkty te miały nie tylko dodatkowo zdobić wystrój mojego salonu, ale również pełnić funkcję swoistych reklam. Dla przykładu: jeśli mój gabinet odwiedziła klientka z córeczką, mogłam wręczyć dziewczynce smaczną słodycz, która nie tylko umili jej czas, ale może również zostać zauważona przez koleżanki jej mamy. W ten oto sposób istniała spora szansa na pozyskanie nowych klientów tzw. pocztą pantoflową. 

Muszę przyznać, że pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Moje klientki doceniły to, że częstuję je słodkim poczęstunkiem, a także zapewniły mnie o tym, że słodkimi cukierkami podzielą się również z najbliższymi. W ten oto sposób zainteresowanie moim salonem znacznie wzrosło, a mi udało się pozyskać nowe klientki, które do mnie wracają i polecają moje usługi swym koleżankom.