Skuteczne metody zwalczania cellulitu

Wysoka skuteczność sprawia, iż zabiegi na cellulit są coraz popularniejsze. Żadna inna metoda nie pozwala na tak szybkie oraz skuteczne usuwanie cellulitu. Zabiegi mogą się doskonale sprawdzić w przypadku osób, które oczekują szybkich efektów, bądź problem cellulitu jest u nich na tyle uporczywy, że standardowo dieta, ćwiczenia oraz odpowiednie kosmetyki nie dają oczekiwanych rezultatów. W takich wypadkach profesjonalne zabiegi mogą być w pełni skuteczne.

Zalety zabiegów zwalczających cellulit

zwalczanie cellulitu poznańWspółczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna oferują nowoczesne zabiegi o wysokim poziomie skuteczności w walce z cellulitem. Jeżeli interesuje nas zwalczanie cellulitu poznań jest odpowiednim miastem do skorzystania z zabiegów. Do najpopularniejszych można zaliczyć endermoligię LPG, która jest typem zaawansowanego lipomasażu. Wykorzystuje się w tym cel specjalną głowicę, która zasysa fałd skóry powodując rozbicie lipidów oraz drenaż limfatyczny. W ten sposób grudki komórek tłuszczowych zostają rozbite i usunięte. Konieczne jest wykonanie od 10 do 12 zabiegów, które spowodują usunięcie cellulitu, ujędrnienie oraz uelastycznienie skóry. Kolejny zabieg to dermapen lub mezopen. W czasie takiego zabiegu podawana jest ampułka ze specjalnie dobranym środkiem oraz dodatkowo mechanicznie stymuluje się skórę. W efekcie skóra zaczyna wyglądać znacznie zdrowiej, jest jędrniejsza i jednocześnie niweluje się widoczność cellulitu. Konieczne jest wykonanie od 4 do 8 zabiegów. Trzecim ciekawym zabiegu jest Icoone, który polega na masażu ciała z wykorzystaniem specjalnej głowicy. Pozwala nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, ale jednocześnie niweluje obrzęki limfatyczne i usprawnia mikrokrążenie. Pierwsze efekty są zauważalne od razu po zabiegu, jednak uzyskanie długotrwałych efektów wymaga wykonania całej serii 10 zabiegów. Natomiast Maximus to zabieg wykorzystujące działanie fali radiowej. Powoduje ona podgrzanie tkanki tłuszczowej do temperatury 60 stopni, upłynnienia jej oraz usunięcia. Dostępnych jest także wiele innych ciekawych oraz skutecznych zabiegów.

Podsumowując, jeżeli problem cellulitu dotyka również nas, a standardowe metody nie dają oczekiwanych rezultatów, warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z różnorodnych nowoczesnych zabiegów. Ich wybór jest znaczny, dlatego możemy dobierać dokładnie takie, które spełnią nasze oczekiwania i nie będziemy mieć przeciwwskazań do ich stosowania.a