Rewelacyjne i niedrogie bazy pod cienie

Idealny makijaż zawdzięczamy nie tylko naszym umiejętnościom oraz cieniom do powiek, czy eyelinerowi, lecz przede wszystkim kosmetykowi, którego nie widać, a który pozwala nam cieszyć się przepięknym makeupem przez cały dzień. Mowa oczywiście o nowoczesnych bazach pod makijaż.

Dlaczego warto używać bazy pod cienie?

baza pod cienie essenceNiegdyś radzono sobie na różne sposoby w celu przedłużenia żywotności makijażu. Na początku używało się do tego celu korektora, lecz jak wiemy odcienie nie zawsze pasują do odcienia na naszych oczach. Dlatego później kobiety zaczęły używać również transparentnego pudru, który nieco rozjaśniał oczy, ale również pozwalał się utrzymywać sypkim cieniom nieco dłużej na oku. Wiadomo jednak, że do makijażu oka nie używa się jedynie sypkich produktów, ale coraz częściej także tych kremowych, których lepiej nie stosować na puder, jeśli nie chcemy, aby nasze cienie się rolowały na powiekach. Dlatego właśnie warto zainwestować w bazy. Jedną z najchętniej wybieranych jest baza pod cienie Essence. Jest ona tania, a jednocześnie zawiera w sobie wszystko to, co powinna mieć doskonała baza pod makijaż. Nie tylko bowiem przedłuża trwałość naszego makijażu, ale również podbija kolory cieni. W dodatku doskonale wygładza skórę powieki ułatwiając aplikację eyelinera, blednowanie cieni, a także pozbywając nas efektu pomarszczonego oka, który często występuje podczas aplikacji produktów rozświetlających oko. 

Odkąd bazy pojawiły się na rynku, kobiety od razu je pokochały, co mówi samo za siebie. Nie tylko ułatwiają cały proces tworzenia makijażu, lecz jeszcze dodatkowo go uatrakcyjniają intensyfikując efekt kolorystyczny i wydłużając jego wytrzymałość. Poza tym bazy są niezwykle wydajne, albowiem bazę pod cienie należy używać w bardzo niewielkiej ilości i już naprawdę cieniutka warstewka jest w stanie zdziałać cuda.