Ramy do luster

Na strychu można znaleźć wiele przeróżnych skarbów. Przekonałam się o tym podczas moich dorocznych wakacji w rodzinnym domu mojej babci na wsi. Dom był już bardzo stary, lekko licząc liczył już 150 lat i zawsze bardzo lubiłam w nim przebywać. Historia tchnęła ze wszystkich jego kątów., A już szczególnie powiew historii można było poczuć na strychu, który pełen był od dawna nie używanych, bardzo wiekowych sprzętów.

Wysokiej jakości ramy do luster

dobre ramy drewniane do lusterMoim każdorazowym rytuałem po przyjeździe do domu i rozpakowaniu się było wybranie się na strych w poszukiwaniu jakichś zabytkowych skarbów. Wiele spośród przechowywanych tam rzeczy to były zwykłe śmieci albo niewiele warte drobiazgi, które ewentualnie mogły mieć jedynie jakąś wartość sentymentalną. Jednak za każdym razem, mimo tego, że strych był już dobrze przetrzebiony, udawało mi się znaleźć coś naprawdę fajnego. Tak było i tym razem. Jak zwykle udałam się na strych, aby tam poszperać. Przerzucałam właśnie jakieś stare papierzyska, kiedy spostrzegłam jakiś prostokąty kształt owinięty szmatą. Kiedy go rozpakowałam, moim oczom ukazało się stare i zaśniedziałe lustro. Jak się okazało, było to lustro kryształowe, bardzo stare. Było w całkiem dobrym stanie, jedynie rama nadawała się do wymiany. Przywiozłam je więc po wakacjach ze sobą do domu i od razu po powrocie zabrałam do zakładu, w którym można było dostać bardzo dobre ramy drewniane do luster wraz z usługą ich obramowania. W zakładzie tym wybór przeróżnych ram był ogromny i nie miałam większego problemu z tym, by dobrać ramę podobną do tej, w jakiej lustro znajdowało się pierwotnie. Zastawiłam lustro do obramienia i po tygodniu zgłosiłam się po gotowe. Było zrobione doskonale, rama rzeczywiście bardzo dobrze pasowała, a  samo lustro prezentowało się naprawdę wyjątkowo. Warto było wydać pieniądze na obramowanie lustra.

Zdarza się, że mamy w domu wysokiej jakości lustro, lecz z jakichś powodów nie jesteśmy zadowoleni z jego ramy, lub też rama uległa zniszczeniu, albo po prostu w ogóle ramy nie było i chcemy to zmienić. Na szczęście nie stanowi to żadnego problemu, bez problemu bowiem znajdziemy zakład, który posiada w swojej ofercie bardzo duży wybór ram oraz od razu oferuje również obramowania lustra. Na pewno znajdziemy ramę odpowiednią do naszego lustra.