Przedsiębiorca potrzebujący skutecznej reklamy

 

Do Lubina przeniosłem się, ponieważ moja żona dostała awans, który wiązał się ze zmianą miejsca pracy. Została ona kierownikiem oddziału i zarządzała zespołem trzydziestu osób. Wcześniej była szeregowym pracownikiem i ta zmiana była dla niej największym sukcesem zawodowym w życiu. Wiedziałem jakie to było ważne i w kwestii przeprowadzki wcale się nie wahałem.

Współpraca z doświadczoną agencją reklamową

reklama w LubiniePlanowałem otworzyć własną działalność a miejsce siedziby mojej firmy nie miało dla mnie znaczenia. Zamierzałem współpracować z klientami z całego kraju. Kiedy już wszystko zostało załatwione i przeprowadzka zakończona, to mogłem zająć się swoją firmą. Wszystko poszło gładko, bo urzędy w Lubinie były przyjazne dla każdego. Potrzebna była mi jeszcze tylko jakaś skuteczna reklama w Lubinie i mogłem zaczynać. Nie bardzo wiedziałem w jaką reklamę zainwestować, żeby była skuteczna i dotarła do jak największej liczby potencjalnych klientów. W mieście była agencja reklamowa, w której pracowali sami doświadczeni ludzi i tam się skierowałem. Miałem kilka pomysłów na reklamę, ale nie wiedziałem, czy się sprawdzą. W agencji rozmawiałem z samym właścicielem. Opowiedziałem mu czym będzie się zajmowała moja firma a on od razu powiedział, że powinienem zainwestować w film reklamowy i wykupić czas na antenie. Zamierzałem współpracować z klientami z całego kraju a taka forma reklamy była najskuteczniejsza. Oszacowano koszty i doszedłem do wniosku, że warto zainwestować. Pracownicy agencji reklamowej mieli popracować nad pomysłem na reklamę. Musiała być ona chwytliwa i wzbudzać zainteresowanie od samego początku. Byłem podekscytowany, ponieważ pierwszy raz zleciłem wykonanie reklamy i nie mogłem doczekać się efektu końcowego. Film reklamowy miał być wykonany na koniec miesiąca i termin ten mi odpowiadał. Z pracownikami agencji spotykałem się regularnie i omawiano ze mną wszelkie szczegóły.

Reklama mojego przedsiębiorstwa była wykonana bardzo profesjonalnie. W telewizji była puszczana w najlepszym czasie antenowym, bo taki sobie wykupiłem. Wiedziałem, że o mojej firmie dowiedzieli się ludzie w całym kraju i pozostało mi czekać na propozycje współpracy. Moja żona też była zadowolona, bo na nowym stanowisku radziła sobie znakomicie.

Tekst w oparciu o: www.adninja.pl