Poszukiwany punkt wymiany ekranu w Krakowie

Moje telefony nigdy nie miały łatwego życia. Moja mama zawsze twierdziła, że mam „dziurawe łapki”. Niestety, to chyba była prawda, ponieważ każdy mój sprzęt musiał chociaż raz wypaść mi z ręki i często lądował na podłodze. Niektóre tylko raz. Tak było i tym razem. Kupiłam sobie nowiutki telefon i trach!, upadł niefortunnie uderzając ekranem w kamień, przez co potrzebował wymiany.

Potrzebna wymiana ekranu w telefonie na cito!

wymiana wyświetlacza w telefonie krakówTelefon wykorzystywałam w pracy, właściciele moich końskich pacjentów dzwonili do mnie właśnie na ten aparat, a zastępczego nie miałam. Co oznaczało, że musiałam mieć go na już, a ekran nie reagował na żaden dotyk palcem, ponieważ był poważnie uszkodzony. Dlatego szybko wpisałam w wyszukiwarkę pożądane przeze mnie słowa- wymiana wyświetlacza w telefonie kraków, po chwili otrzymałam kilka interesujących wyników. Wybrałam pierwszy z brzegu i napisałam wiadomość do punktu w celu otrzymania informacji o czasie wymiany oraz jej cenie. Okazało się, że pan w miejscu naprawy miał u siebie nowy ekran wraz z wymaganymi częściami do mojego modelu telefonu, więc spakowałam zniszczony aparat do torebki, wsiadłam do samochodu i ruszyłam, aby mężczyzna mógł wykonać usługę wymiany pękniętego wyświetlacza wraz z elektroniką go zasilającą, ponieważ po kilkuminutowym sprawdzaniu działania telefonu okazało się, iż zniszczenia są poważniejsze.

Wymiana, na szczęście, przebiegła bardzo sprawnie i po kilku godzinach od oddania go w punkcie był już do odbioru. Co prawda, musiałam zapłacić za usługę express, ale opłacało się, ponieważ telefon szybciutko zrobiony wyglądał jak nowy. Pan przy naprawie od razu założył szybę pancerną na ekran i doradził odpowiedni pokrowiec, dzięki czemu sprzęt nie niszczył się w takim tempie. Od tego czasu, kupując nowy telefon od razu dopasowywałam do niego akcesoria.