Poszukiwania doświadczonego wedding plannera

Z moim narzeczonym poznałam się w pracy. Oboje pracujemy na wysokich stanowiskach. Oboje bardzo dużo czasu spędzamy w pracy i było jasne, że nie poradzimy sobie sami z przygotowaniami do ślubu. Nie mieliśmy bowiem czasu na to, aby wszystko zorganizować od początku do końca. Gdy tylko się zaręczyliśmy doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie zatrudnić wedding plannera, który po wysłuchaniu wizji naszego ślubu i wesela zorganizuje wszystko za nas.

Zatrudniliśmy wedding plannera z Warszawy

doświadczony wedding planner w warszawiePonieważ chcieliśmy, aby wybrany przez nas wedding planner zajął się wszystkimi sprawami organizacyjnymi od początku do końca, bez zawracania nam głowy, zależało nam na tym, aby był to ktoś doświadczony i kompetentny, kto będzie umiał się wszystkim tym zająć. Chcieliśmy, aby był to wedding planner renomowany przez poprzednich klientów i posiadający duże znajomości wśród organizatorów wesel i uroczystości ślubnych. Wiedziałam, że moja przyjaciółka niedawno wychodziła za mąż i sama korzystała z usług wedding plannera. Zadzwoniłam do niej i zapytałam czy wie, czy jest jakiś doświadczony wedding planner w warszawie, którego można od razu zatrudnić. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, ponieważ ślub był zaplanowany już za 3 miesiące. Bez zwlekania poleciła mi ona wedding plannera, z którego sama korzystała. Powiedziała mi, że jest to wedding planner, który posiada wieloletnie doświadczenie na rynku w branży ślubów i wesel. Nie raz organizował on nawet ślubu międzynarodowe, oraz uroczystości weselne wysoko postawionych osób ze świata show biznesu. Zdecydowanie można go polecić także do organizowania szybkich uroczystości ślubu. Wzięłam od niej numer telefonu i zadzwoniłam do tego wedding plannera. Wbrew pozorom miał on bardzo szybki terminy. Umówiliśmy się z nim na spotkanie już następnego dnia. Uzgodniliśmy wtedy wszystkie szczegóły ślubu na których nam zależało.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona z usług tego wedding plannera. Rzeczywiście, moja przyjaciółka miała rację. Był on niezwykle doświadczony i kompetentny. Podczas planowania uroczystości ślubu, nasz wedding planner wziął pod uwagę wszystkie nasze sugestie i potrzeby, ale także dołożył do tego własne, unikalne pomysły, które nam się spodobały.