Popularność siłowni pleneowych

Jeśli nie mamy jeszcze tyle szczęścia, aby mieć w pobliżu siłownię na świeżym powietrzu, ale jesteśmy dumnym właścicielem ogrodu, tarasu lub balkonu, możemy założyć własną siłownię zewnętrzną. Zakup własnego sprzętu to dobra inwestycja, która się opłaci, ponieważ nie musimy już tracić na drogich opłatach za siłownię.

Siłownie plenerowe notują trend wzrostowy

wytrzymałe siłownie plenerowe producentSkonsultuj się z profesjonalnym dostawcą sprzętu, aby upewnić się, że mamy wystarczająco dużo maszyn, aby wycelować w wszystkie grupy mięśni. Alternatywnie, jeśli posiadasz już sprzęt do siłowni wewnętrznej, możemy go używać również na zewnątrz. Dzięki temu możemy stworzyć wytrzymałe siłownie plenerowe producent zaś zapewni nam niezbędny sprzęt. Jeśli mieszkasz w kraju, w którym pogoda nie pozwala na ćwiczenie na świeżym powietrzu przez cały rok, w takim przypadku zajrzyj do wypożyczalni generatorów diesla, aby zasilić swój sprzęt, i ustaw namiot imprezowy, aby chronić nas i nasz sprzęt przed żywiołami. Lub umieść swoją siłownię na werandzie lub szopie z szeroko otwartymi drzwiami, aby wpuścić świeże powietrze. Brzmi łatwo, ale trening z masą ciała sprawi, że w krótkim czasie zaczniemy wciągać trochę powietrza. Wczoraj poszedłem do parku trenować i zjechałem na dół, gdzie odbyło się spotkanie rodzinne. Musiałem więc zmienić plany, kiedy tam dotarłem. Poszedłem na jedno z moich ulubionych 60 jardów, położyłem stożki w odległości 5 jardów od siebie i zrobiłem 5 jardowego niedźwiedzia czołgającego się prosto do sprintów górskich, zszedłem i od razu poszedłem ponownie. Każdy sprint czołgania się niedźwiedzia / wzniesienia trwał około 13 sekund przez wszystkie 10 rund (serii), a ostatni sprint, a potem czołgałem się głową w dół bez odpoczynku, dopóki nie byłem tam, gdzie zacząłem. Na razie brak sprzętu na siłowni na świeżym powietrzu. Ale to właśnie sprawia, że ​​siłownia na świeżym powietrzu jest tak świetnym sposobem na trening. Możemy trenować w dowolnym miejscu i czasie.

Często kiedy podróżuję lub jestem w innym miejscu, zawsze znajduję miejsce do treningu, nowe miejsce, nowe rzeczy do zrobienia. Siłownia na świeżym powietrzu jest ograniczona tylko naszą wyobraźnią. Siłownia na świeżym powietrzu jest dla mężczyzny, który chce trenować bez końca, mężczyzny, który nigdy nie musi wchodzić na siłownię, jeśli nie chce. To dla mężczyzny, który nie chce zaśmiecać swojego domu sprzętem.