Polecana odżywka do paznokci

 

Odkąd zaczęłam regularnie malować paznokcie to ich stan znacząco się pogorszył. Stały się łamliwe, często się rozdwajały, a ja nie wiedziałam jak mogę temu zapobiegać. Stosowałam delikatny pilniczek szklany, zmywacz bez acetonu, starałam się rzadko szlifować płytkę paznokcia. Jednak to na nic.

Odżywka utwardzająca paznokcie

odżywka do paznokci hard nailPaznokcie nadal wyglądały brzydko. Postanowiłam że muszę kupić jakąś odżywkę do paznokci, bo inne działania nie przyniosły spodziewanego rezultatu. Czytałam, że polecana jest często odżywka do paznokci Hard Nail. To produkt o dwukierunkowym dzianiu. Przede wszystkim sprawia, że płytka paznokcia jest utwardzona, zabezpieczona przed uszkodzeniami. Będą się mniej łamać i rozdwajać. Dzięki odżywce paznokcie będą rosły zdrowe i mocne. Ponadto, odżywki utwardzające można stosować także pod lakier kolorowy. Nie musiałam zatem rezygnować z malowania paznokci. Nakładałam najpierw odżywkę, która służyła mi za bazę, a następie malowałam normalnie pazurki. Już przy pierwszym zmywaniu lakieru widziałam, że płytka nie jest tak matowa i szorstka jak zazwyczaj. Zrobiłam sobie też przerwę od malowania i nakładałam samą odżywkę. Jest ona przeźroczysta, ale ma delikatny połysk, więc moje paznokcie wyglądały dobrze nawet bez lakieru. Po dwóch tygodniach stosowania odżywki zauważyłam, że moje paznokcie stały się grubsze, silniejsze, mocniejsze. Końcówki się nie rozdwajały, a płytka była gładsza. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Dzięki temu, że kupiłam sobie dobrą odżywkę to moje paznokcie się wzmocniły i utwardziły. Teraz nie są cienkie i łamliwe – dobrze wyglądają nawet bez lakieru. Odzywkę stosuję zawsze przed malowaniem paznokci, jak również wtedy kiedy robię sobie przerwę od malowania i stosowania zmywacza do paznokci.