Podczas ćwiczeń korzystaj z akcesoriów

 

Wiele razy zdarzało nam się uczestniczyć w zawodach crossfitowych. Z różnym skutkiem. Czasem były miejsca na podium, innym razem odległe pozycje. Jak to w rywalizacji sportowej. Brakowało nam jednak podobnych imprez w naszym mieście. Właśnie dlatego w końcu uznaliśmy w klubie, że warto zorganizować zawody i zaprezentować dyscyplinę kibicom.

Sporo akcesoriów uatrakcyjni trening crossfitowy

crossfit akcesoriaMusieliśmy jednak pogodzić się z tym, że w przypadku imprezy ogólnopolskiej nasz klub z pewnością będzie za mały. Nie zdołamy pomieścić aż tylu zawodników i to w ciągu jednego dnia. Nasze myśli skierowaliśmy więc w stronę hali sportowej. Tam na pewno będzie wystarczająco dużo miejsca. W terminie, w którym planowaliśmy zawody, hala akurat nie była zajęta, więc mogliśmy spokojnie rozpocząć przygotowania. Ogłoszenia, kwalifikacje, planowanie konkurencji. Właśnie, w przypadku planowania wcale nie było tak łatwo, jak by się mogło wydawać. Do przeprowadzenia dużej imprezy potrzebowaliśmy zdecydowanie więcej sprzętu, niż posiadamy. A więc poszukiwania, zamówienia i tak dalej. Na szczęście w przypadku dyscypliny o rosnącej popularności, jak crossfit akcesoria nie były problemem. Wybór jest na tyle spory, że bez kłopotów znaleźliśmy to, co nas interesowało, tym bardziej że mamy swoich zaprzyjaźnionych dostawców. Sztangi, skakanki, dodatkowe podłogi, zegary i stopery, a także kettle, bramy i tym podobny sprzęt. To wszystko było nam potrzebne.

Część dodatkowych akcesoriów zamówiliśmy jeszcze później, kiedy przygotowywaliśmy i wymyślaliśmy konkurencje. Sprzęt na szczęście idealnie się sprawdził, a zawody wypadły dobrze. Tak nam się wydaje, choć wiadomo, że nasza opinia jest mało obiektywna. Jeszcze w czasie trwania zawodów uczestnicy pytali jednak, czy będzie kolejna edycja. Plan jest taki, że będzie.