Ozdobna opaska do włosów na ślub

Moja przyjaciółka w ostatnim czasie wzięła ślub. Patrząc na nią, widziałam jak jest zestresowana. To zdenerwowanie wynikało zapewne z tego, że tak bardzo zależało jej aby ten dzień był wyjątkowy. Nic dziwnego, dla każdego kto bierze ślub, ten właśnie dzień powinien być jednym z najpiękniejszych w życiu. Nie może być inaczej.

Delikatna ślubna ozdoba do włosów

ślubne ozdoby do włosówSama kiedy zbliżał się termin mojego ślubu bardzo się denerwowałam, nie wiedziałam czy wszystko się uda i pójdzie zgodnie z planem. Na szczęście dzięki pomocy rodziny i tej właśnie przyjaciółki zdążyliśmy wszystko przygotować na czas. Było idealnie. Dlatego tak bardzo chciałam sprawić, aby moja przyjaciółka otrzymała przed swoim ślubem taką samą pomoc. Jedną z rzeczy jakie pomogłam jej zrealizować był wybór tego jaki makijaż będzie miała w dniu ślubu. Wspólnie znalazłyśmy super makijażystkę z naszego miasta. Jej makijaże ślubne były naprawdę przepiękne, robiły duże wrażenie. Jak się od niej dowiedziałyśmy, bardzo chętnie pomoże nam również przy fryzurze. Okazało się, że jest także fryzjerką. Zrobiła mojej przyjaciółce naprawdę pięknego koka. Wprawdzie fryzura sama z siebie była bardzo ozdobna. Uznałyśmy jednak, że przydałyby się jakieś ślubne ozdoby do włosów, które wyglądałyby jeszcze piękniej. Początkowo sądziłyśmy, że wybór ozdoby do włosów nie może być trudny. Jak się jednak okazało wybór w sklepach był naprawdę duży! Tyle pięknych ozdób do włosów, aż trudno było wybrać tą najpiękniejszą. W sklepach internetowych były zarówno przepiękne stroiki, opaski ślubne, diademy czy grzebienie ślubne. Każdy z nich był bajkowy i był w stanie przeobrazić pannę młodą w prawdziwą księżniczkę. W ostateczności wybrałyśmy dla mojej przyjaciółki opaskę z kryształkami oraz srebrnymi listkami. Na początku ozdoba ta sprawiała wrażenie bardzo skromnej i niepozornej. Jednak, gdy moja przyjaciółka przymierzyła ją, obydwie wiedziałyśmy, że to jest to. 

Wyglądała ślicznie i dziewczęco, skojarzyła mi się z leśnym elfem. Listki wplecione we włosy wyglądały bardzo delikatnie i w klimacie boho. A taki właśnie ślub chciała mieć moja przyjaciółka. Wybrana przez nas ozdoba do włosów idealnie wręcz pasowała do tych klimatów. W dodatku suknia mojej przyjaciółka także była bardzo eteryczna i zwiewna, dlatego jej ślubny look był bardzo dziewczęcy.