Otrzymanie katalogu z parapetami zewnętrznymi

 

Firmę budowlaną prowadziłem od kilkunastu lat i byłem doceniany w swojej branży. Brałem udział w wielu przetargach i dzięki temu stałem się znany w całym kraju. Oferowałem najkorzystniejsze ceny i na dodatek zawsze stosowałem najlepsze materiały budowlane.

Spory wybór parapetów zewnętrznych dostępnych w katalogu

parapety zewnętrzne antracytWiele firm chciało ze mną współpracować, ponieważ dostawałem masę zleceń na budowy domów, bloków i wielu innych obiektów. Każdego dnia otrzymywałem katalogi, reklamy i ulotki od różnych przedsiębiorców. Ostatnio w ręce wpadł mi katalog od producenta, z którym nigdy wcześniej nie miałem okazji współpracować i to mnie zaintrygowało. W katalogu dostępne były parapety zewnętrzne Antracyt, których wybór był wyjątkowo spory. Parapety do tej pory zamawiałem z różnych miejsc a zależało mi tak na prawdę na stałej współpracy z jednym kontrahentem, bo to znacznie wszystko ułatwiało. Przejrzałem uważnie cały katalog i sprawdziłem parapety, które były dostępne. Właśnie szykowałem się na nowe zlecenie, gdzie do wybudowania były dwa bloku na nowo powstałym osiedlu i potrzebowałem parapetów zewnętrznych. Skontaktowałem się z przedsiębiorcą, który wysłał mi katalog i dopytałem o szczegóły. Przy zamówieniu większej ilości parapetów zewnętrznych była możliwość negocjowania ceny, co mnie ucieszyło. Na dodatek stała współpraca była jak najbardziej możliwa. Zamówiłem więc parapety z nowego katalogu. Jak będę zadowolony, to na pewno podpiszę umowę stałej współpracy.

Po ukończeniu budowy czekało już kolejne zlecenie. Byłem rozchwytywany i dzięki temu mogłem płacić dużo swoim pracownikom. Doceniałem wszystkich, bo bardzo ciężko pracowali i dawali z siebie wszystko. To dzięki ich zaangażowaniu zawsze udawało się wykonać wszystko w terminie.