Oryginalne obrączki ślubne

Minął już rok od zaręczyn z moim partnerem i w ten sposób pozostał mi już tylko rok do długo wyczekiwanego dnia ślubu. Jestem jednocześnie bardzo podekscytowana i ogromnie zestresowana jak chyba każda przyszła panna młoda. Z racji szybko lecącego czasu, przygotowania nabierają już większego tempa i zaczęliśmy poszukiwania naszych ślubnych obrączek.

Obrączki ślubne dla miłośników natury

drewniane obrączki ślubneJa i mój narzeczony należymy do grona osób, które nie lubią rzeczy oklepanych i standardowych. Nie chcemy również żeby nasz ślub wpisywał się w utarte od lat ramy dlatego szukamy wszystkich możliwych dróg aby pokazać tego wyjątkowego dnia naszą wyjątkowość jako para i jako jednostki. Od dawna wiedzieliśmy, że nie chcemy mieć jednolitych złotych lub srebrnych obrączek. Pierścionki, którymi wymienimy się przy ołtarzu będące symbolem naszego wspólnego życia powinny pasować do nas. Obydwoje bardzo kochamy naturę i przebywanie na łonie przyrody, dlatego chcieliśmy, żeby nasze obrączki miały w sobie jakiś naturalny detal. Początkowo szukałam możliwości wyżłobienia motywów roślinnych na pierścionku, ale odkrycie mojego narzeczonego sprawiło, że porzuciłam ten pomysł. Drewniane obrączki ślubne, to coś czego nigdy w życiu nie widziałam i o czym nigdy wcześniej nie słyszałam. Istnieją modele wykonane w całości z drewna, ale my postawiliśmy na tytanowe z ozdobnym drewnianym deseniem, aby były trwalsze. Wybraliśmy dosyć ciemny odcień drewna, ale dzięki temu ładnie będzie na nich widać delikatnie wyżłobiony motyw roślinny. Od wewnętrznej strony również zdecydowaliśmy się na spersonalizowany grawer, inny na każdym pierścionku.

Jeżeli tak jak my szukasz oryginalych obrączek ślubnych, to polecam poszukanie w internecie tych z drewnianymi elementami. Istnieje wiele różnych rodzajów i kolorów drewna, także każdy znajdzie coś dla siebie. A jeżeli drewno to nie do końca to, czego szukasz, warto również zajrzeć do galerii sztuki, gdzie można wypatrzeć naprawdę piękne i oryginalne pierścionki.