Odkryte plecy w kombinezonie damskim

Na ważne uroczystości rodzinne zawsze zakładam sukienkę. Tym razem jednak postanowiłam poszukać alternatywy, która pasowałaby do okazji. Okazją były chrzciny mojej siostrzenicy. Oprócz tego, że szukałam kreacji na ten dzień, chciałam czegoś uniwersalnego. Czegoś w czym mogłabym wystąpić także na co dzień.

Moda na kombinezony damskie z odkrytymi plecami

kombinezon damski bez plecówSukienki troszkę mi się znudziły. Zresztą ich miałam nadto. W związku z tym postawiłam na kombinezon damski bez pleców. Kombinezony są bardzo modne, gustowne a jednocześnie eleganckie. W zależności od kroju i fasonu pasują na wiele okazji. Ja wybrałam czerwony kombinezon z odkrytymi plecami, który sprawdzi się zarówno na zbliżającym się przyjęciu jak i na ważne spotkania w pracy. Jest to świetna alternatywa dla sukienki. Kombinezon można także nosić do szpilek i eleganckich butów. W zestawie z marynarką i kopertówką tworzy modny, biznesowy strój, który pasuje na ważne wyjścia służbowe. Uniwersalność kombinezonów została doceniona po latach i wróciły one do łask. Dzięki temu na wybiegach znów zaczęły królować wersje eleganckie i wersje casualowe. W zależności od kroju i fasonu można je nosić do trampek, sandałów lub eleganckich butów. Ja postawiłam tym razem na bardzo elegancki i szykowny kombinezon, który eksponował moje plecy. Dzięki temu sprawiał wrażenie bardzo wyrafinowanego. Niemniej jednak jego przód był dość subtelny, dzięki czemu idealnie nadawał się na zbliżające przyjęcie rodzinne. W części oficjalnej mogłam wystąpić w żakiecie lub marynarce, a w części mniej oficjalnej – tej obiadowej – mogłam ściągnąć nakrycie i odsłonić delikatnie plecy. 

Zapowiadała się piękna i słoneczna pogoda, dlatego też cieszyłam się, że mój strój jest przewiewny. Całe przyjęcie wypadło wspaniale a wszyscy zachwycali się moim strojem. Dzięki temu został on doceniony w mojej rodzinie a kuzynki dopytywały gdzie można taki kupić.