O nas

O nas

Poznaj bliżej naszych redaktorów

Poznaj Kulturę naszego serwisu

Kulturystyka dzieli się na trzy grupy i nasz serwis również to akceptuje. Współpracujemy z wieloma szkołami sportowymi i instytucjami. Pilnujemy aby:

  1. Kulturystyka była czysta – czyli nie tolerujemy żadnych niedozwolonych rzeczy, takich jak środki dopingujące, wszelkie sterydy, hormony wzrostu, oraz wszelkie leki z grupy dieretyków.
  2. Promujemy kulturystykę maksymalną, gdzie inspiracją dla nas jest sam Arnold Schwarzenegger. Jest to jednak dość elitarna grupa naszych użytkowników. Oni współpracują z naszym serwisem na zasadzie klubu. Nie jest łatwo dostać się do elity. Należy wiele lat poświęcić na ćwiczenia i należy odznaczać się nieskazitelną opinią (żadnych oszustw związanych z środkami dopingującymi oraz żadnych przestępstw i spraw sądowych).
  3. Najbardziej cenimy sobie Kulturystykę klasyczną. Jest to główny nurt naszego serwisu. Bardzo go wspieramy i promujemy w społeczeństwie. Jest to naszą misją, aby promować zdrowy i rozsądny tryb życia. Jesteśmy skupieni zwłaszcza na przeprowadzeniu dobrej rozgrzewki, gdyż bez niej każdy nawet najkrótszy trening może się skończyć poważną kontuzją, a zależy nam na dobrym stanie zdrowia naszych użytkowników.

Internauci o Nas:

Zapraszamy do kontaktu!