Nasze wesele było udane

 

Po kilku wspólnych latach Adam poprosił mnie o rękę. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Na początku naszego związku każdy z nas mówił otwarcie, że ślub nie jest nam do niczego potrzebny. Najważniejsze było dla nas to żeby się dobrze dogadywać i żeby sobie pomagać we wszystkich sprawach. kiedy Adam mnie zaskoczył z pierścionkiem byłam w szoku ale oczywiście się zgodziłam. Bardzo się ucieszyłam i zaczęliśmy planować nasz ślub. Mieliśmy sporą rodzinę i dużo dobrych znajomych więc wiedzieliśmy, że to będzie duża uroczystość. Obydwoje dobrze zarabialiśmy i mieliśmy odłożoną sporą sumę pieniędzy więc mogliśmy od razu szukać odpowiedniego lokalu, w którym będziemy mogli zorganizować naszą uroczystość.

Zorganizowaliśmy wesele w Wielkopolsce

wesele w wielkopolsceWiedziałam, że zorganizowanie ślubu i wesela to nie jest prosta sprawa. Jakiś czas temu moja najlepsza przyjaciółka brała ślub i starałam się jej pomóc we wszystkich sprawach. Sam wybór suknie nie jest prostą sprawą a gdzie restauracja, menu, zespół muzyczny. Postanowiliśmy zabrać się do pracy żeby jak najszybciej się ze wszystkim uporać.  Zdecydowaliśmy się na wesele w wielkopolsce. To były nasze rejony, w których się wychowywaliśmy i obecnie pracujemy. Nie chcieliśmy ślubu i wesela ani nad morzem ani w górach tylko w naszym regionie, w którym się także poznaliśmy. Wyszukaliśmy w Internecie fajne lokale, które poza smacznym jedzeniem oferują noclegi. Nasze rodziny mieszkają także poza naszym rodzinnym miejscem zamieszkania wiec musimy zapewnić im noclegi. Mamy także sporo znajomych za granicą. Byliśmy jakiś czas temu w Anglii gdzie mieszkaliśmy i pracowaliśmy wiec dla naszych znajomych też musimy załatwić miejsce do spania.

Trafiliśmy na kilka fajnych lokali i szczególnie spodobała nam się jedna restauracja, która oferowała smaczne jedzenie, zapewniała noclegi dla gości a także miała sporo dodatkowych atrakcji na dole takich jak kręgle, bilard, piłkarzyki a nawet basen. Zdecydowaliśmy się podpisać umowę i wpłaciliśmy zaliczkę. Wszystko udało nam się sprawnie załatwić. Nasi goście byli zachwyceni miejscem, które wybraliśmy. Właścicielka, która prowadziła wynajęty przez nas lokal bardzo fajnie nas przyjęła. Jedzenie było smaczne. Po weselu kiedy każdy już odpoczął postanowiliśmy pokazać naszym znajomym z zagranicy Nasze regiony, Wielkopolska bardzo im się spodobała. Pokazaliśmy im ciekawe zabytki.

Więcej na stronie: www.navigatorhotel.pl