Na ratunek skórze – odżywczy kolagen Linerase

Upływający czas odbija się na skórze. Zmarszczki, opadanie skóry pod wpływem jej starzenia się, brak elastyczności i wiotkość… To wszystko sprawia, że kobiety poszukują skutecznych sposobów zachowania młodości, zrewitalizowania i przywrócenia swojej skórze odpowiedniego nawilżenia, sięgając nie tylko po kosmetyki, ale również po zabiegi medycyny estetycznej. Opóźnianie starzenia się jest ważnym elementem kobiecej pielęgnacji.

Kolagen Linerase do walki ze starzeniem

odżywczy kolagen lineraseSam proces starzenia polega na tym, że organizm zaczyna tracić kolagen. Oczywistym wydaje się więc sięgnięcie po preparaty, które pozwolą uzupełnić braki. Odżywczy kolagen Linerase jest właśnie takim ratunkiem dla tkanek. To przede wszystkim przebadany i certyfikowany wyrób medyczny, co najlepiej świadczy o jego skuteczności. Dostępny jest w formie proszku, który należy wymieszać z solą fizjologiczną, aby uzyskać produkt gotowy do aplikacji w postaci iniekcji. Liczbę zabiegów z wykorzystaniem tego dobroczynnego specyfiku ustala lekarz, jednak przyjmuje się, że powinny to być przynajmniej cztery zabiegi w odstępie miesięcznym. Zabieg z użyciem kolagenu Linerase polecany jest już po trzydziestym roku życia. W takim przypadku posłuży on przede wszystkim do zlikwidowania zmarszczek. Im starsza osoba poddająca się zabiegowi, tym więcej dobra jest on w stanie uczynić. Pacjenci po sześćdziesiątym roku życia nie tylko mogą zauważyć poprawę gęstości skóry, ale również przeciwdziałanie tym problemom, które wynikają z pojawiania się zmarszczek grawitacyjnych. Efekty zauważalne są już po trzech dobach i utrzymują się przez trzy tygodnie. Warto mieć na uwadze, że Linerase to nie jest wypełniacz. To płynna forma kolagenu, który po wprowadzeniu pod skórę, ma na celu pobudzenie jej do produkowania kolagenu naturalnego. Ważne jest również to, że będzie on odpowiedni zarówno do odnowienia twarzy i szyi, ale również dekoltu oraz dłoni.

Preparat nie wywołuje skutków ubocznych, nie ma właściwości alergizujących. Może być on z powodzeniem polecany alergikom, ponieważ jego stosowanie do zabiegów odmładzających nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Dzięki użyciu lidokainy zabiegi są bezbolesne, a więc osoby obawiające się bólu również mogą mu się poddać. Po roku należy powtórzyć zabieg w formie dawki przypominającej, aby nadal cieszyć się efektami.