Moja piękna poduszka na obrączki z pudełkiem

 

Dzień ślubu, wesela to z pewnością jedne z piękniejszych dni w naszym życiu. To wyjątkowy dzień jest bardzo wzruszający i piękny zarówno dla pary młodej, jak i dla całej rodziny oraz przyjaciół. By jednak uświetnić ten dzień należy odpowiednio wcześniej go zaplanować, pomyśleć o nawet najmniejszym szczególe, uwzględnić wszystkie najdrobniejsze kwestie oraz sprawy. Trzeba pamiętać zarówno o organizacji sali, wybraniu menu, kupieniu alkoholu, o wybraniu obrączek, kupienie lun uszycie wyjątkowej i niepowtarzalnej sukni.. oraz całe masę innych ważnych oraz mniej ważnych kwestii.

Jaką piękna, poduszkę na obrączki z pudełkiem wybrać

poduszka na obrączki z pudełkiemNa początku warto również pomyśleć w jakim stylu chcielibyśmy, aby nasze wesele oraz ślub się odbyło. Bardzo modne są obecnie style naturalne, typu rustykalny, boho. Nie zależnie na co się jednak zdecydujemy nieodłącznym elementem każdego ślubu są obrączki. Oczywiście obrączki są symbolem miłości, małżeństwa, dlatego warto zadbać o nie. Wybrać odpowiednio wczęsniej wybrać odpowiednie obrączki, warto również pomyśleć na przykład pomyśleć o grawerze. Abu odpowiednie wyeksponować ubroczy podczas ślubu warto pomyśleć i pięknej poduszczę na obrączki. Moim zdaniem ładna poduszka na obrączki z pudełkiem jest odpowiednia. Ja sama na swoje wesele i ślub wybrałam piękną poduszka na obrączki z pudełkiem w kolorze brudnego różu. Sama poduszka była pięknym elementem dekoracyjnym podczas mojego wesele, a obrączki prezentowały się na prawdę bardzo ładnie i elegancko na niej. Ponadto postanowiłam, iż mój siostrzeniec przyniesie nam obrączki na poduszce, co wyglądało bardzo ładnie, wręcz uroczo – wszystkim takie rozwiązanie bardzo się spodobało. Ja przywiązuje duża uwagę do szczegółów, dlatego właśnie zdecydowałam się na bardzo ładną i elegancko poduszkę na obrączki z pudełkiem. Moim zdaniem to był naprawdę dobry wybór, ja byłam bardzo zadowolona.

Do tej pory pamiętam widok mojego siostrzeńca, który przyniósł nam do ołtarza nasze obrączki, które później nawzajem sobie wręczyliśmy i założyliśmy. Była to naprawdę bardzo ważna dla nas chwila i cieszę się, że wszystkie szczegóły, nawet właśnie odpowiednia oprawa obrączek, była dokładnie przemyślana  i zorganizowana przez nas. Ten dzień był dziek temu wyjątkowy.