Modny kostium kąpielowy

Ostatnimi laty unikałam raczej plaż pełnych wczasowiczów ponieważ trochę wstydziłam się pokazywać w stroju kąpielowym, dlatego częściej jeździłam popływać w pobliżu jezior aniżeli na publiczne kąpieliska. Wszystko jednak zmieniło się w momencie, kiedy zobaczyłam w internecie najpiękniejszy strój kąpielowy, jaki dotychczas widziałam.

Przepiękny strój kąpielowy

bikini z wysokim stanemPrzez ostatnich kilka lat przybrałam nieco na wadze, a że zawsze byłam szczupłą osobą to nieco wstydziłam się swojego wyglądu do którego się nie przyzwyczaiłam i choć było wiele kobiet na plaży o podobnej tuszy do mojej, czy nawet ważących więcej, to mimo to wciąż czułam się z tym źle. Ostatni rok nieco schudłam ze względu na stres w pracy, ale i tak wciąż wmawiałam sobie, że zbyt źle wyglądam, aby założyć strój kąpielowy. W końcu jednak gdzieś mignęła mi reklama przepięknego bikini z wysokim stanem i postanowiłam ją kliknąć, aby zobaczyć, czy jest to polski sklep. Rzeczywiście to bikini było z polskiego sklepu i jak się okazało w naprawdę wielu rozmiarach. Ponadto na stronie była także bardzo dokładna rozmiarówka oraz kilka ważnych i użytecznych wskazówek dotyczących tego, jak się zmierzyć, aby dopasować idealnie strój pod siebie. Po kilku chwilach strój kąpielowy został zamówiony, a ja nie mogłam się doczekać, aż go przymierzę.

Był naprawdę przepiękny. Posiadał zmysłowe paseczki przy staniku, który był zabudowany w dół oraz wiązania przy majtkach. Do bikini dołączona była także mini spódniczka z falbankami z półprzeźroczystego materiału, która sprawiała, że całość wyglądała bardziej jak zmysłowe ubranie, aniżeli strój kąpielowy. Kiedy wreszcie mogłam go przymierzyć zakochałam się w nim od razu. Strój doskonale podkreślał walory mojej figury, a jednocześnie ukrywał jej mankamenty. Dzięki niemu znów poczułam się kobieco!