Ładna pościel haftowana dla niemowląt na prezent

 

Narodziny małego człowieka są zwykle świetną okazja do odwiedzin. Wiadomo, że do domu nowo narodzonego dziecka, nie przychodzi się z pustymi rękoma. Co zatem kupić, by zadowolić rodziców i podarować piękną pamiątkę, która przetrwa próbę czasu? Doskonałym upominkiem dla niemowlaka jest pościel haftowana w pomysłowe, dziecięce wzory.

Haft na zamówienie na niemowlęcej kołdrze

pościel haftowana dla niemowlątKołderka dla dziecka to podstawowy element wyprawki niemowlaka. Rodzice kupują wyposażenie pokoiku malucha jeszcze na wiele miesięcy przed narodzinami. To rodzaj rytuału wicia gniazda i symbol oczekiwania na upragnionego potomka. Jednocześnie niemowlę często ulewa, brudzi kołderkę. Dlatego szukając idealnego upominku dla malucha, pościel haftowana dla niemowląt będzie wymarzonym prezentem. Haft dostępny jest na zamówienie. Najpopularniejsze są wyszywane inicjały dziecka lub imiona. Gotowe napisy i rysunki nawiązują najczęściej do błogiego świata beztroskiego dzieciństwa. Są to misie, zwierzątka i lalki. Na pościeli dla chłopców pojawia się haft z autkami, klockami i pociągami. Haft na pościeli dla dziewczynek to zarówno lalki, jak i inne zabawki, serduszka, kwiatki, popularne, dziecięce symbole. Uniwersalny haft na pościeli dziecięcej to także gwiazdki i księżyc, słońce, tęcza i inne symbole pogodowe. Kolory pościeli to klasyczna biel i ecru. Także dziecięce barwy, jak błękit, róż i zieleń, są często wybierane na prezent.

Sen dziecka jest symbolem spokoju i niczym niezmąconego odpoczynku. Chcąc podarować maluchowi uniwersalną, przydatną pamiątkę, warto rozejrzeć się za zestawem pościeli z haftem do łóżeczka niemowlęcego. W komplecie haftowanej pościeli znajduje się poszewka na kołderkę oraz na poduszkę. Dodatkowo są także haftowane ochraniacze do łóżeczka lub kojca.