Kupno tablicy magnetycznej

Szukasz prezentu dla dziecka? Na rynku znajdziemy mnóstwo ciekawych modeli tablic, które dobrze sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Możemy wybrać klasyczną stojącą tablicę lub taką, która powstaje na ścianie, czy też mieści się w pudełku. Możliwości jest mnóstwo.

Wybór tablicy magnetycznej dla malucha

tablica magnetycznaW pokojach dziecięcych coraz częściej można spotkać tablice magnetyczne. Wiele z takich produktów to tradycyjne stojące modele, jednak ciekawe są także nowsze rozwiązania. Obecnie hitem na rynku jest wielofunkcyjna tablica magnetyczna mieszcząca się w drewnianym pudełku. Przede wszystkim jest ona dwustronna. Biała strona magnetyczna może być używana do pisania mazakiem suchościeralnym lub do przypinania magnesów, zaś ciemna to tradycyjna czarna tablica, po której dziecko może pisać kredą. W pudełku oprócz dwustronnej tablicy znajdziemy także zestaw ciekawych magnesów, które można ze sobą łączyć, tworząc ciekawe konstrukcje przestrzenne. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się także stworzenie własnej tablicy. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowoczesnych farb magnetycznych. Wystarczy, że zakupimy odpowiednią farbę tablicową i pomalujemy nią wybrany fragment ściany. Użycie farby umożliwia nam stworzenie tablicy w dowolnym rozmiarze i kształcie, w dodatku nie zabierającej miejsca w pokoju. Jeszcze innym rozwiązanie jest kupienie nowoczesnej tablicy magnetycznej szklanej. Jest ona bardzo dekoracyjna i może występować w różnych kolorach i kształtach. Wszystko zależy przede wszystkim od gustu oraz zaangażowania rodzica. 

Każde dziecko uwielbia wszelkie kreatywne działania. Układanie magnesów na tablicy lub przypinanie rysunków w widocznym dla wszystkich miejscy sprawia każdemu maluchowi nie lada frajdę. Na rynku znajdziemy tablice o różnych wymiarach, kolorach i kształtach. Warto sprawić taki prezent swojemu dziecku.