Koszule męskie wizytowe w dużych rozmiarach

Dopasowanie i zakup odpowiedniej koszuli męskiej wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Część mężczyzn woli przylegające fasony, które niestety często okazują się wręcz zbyt ciasne i nie wygląda to najlepiej. Inni natomiast kupują zawsze o wiele za duże rozmiary koszul myśląc, że w taki sposób zakryją na przykład wystający brzuch – to również błędne myślenie a wybór zbyt szerokiego fasonu spowoduje, że sylwetka wygląda na jeszcze większą i szerszą. W obu przypadkach koszula została nieodpowiednio dobrana.

Gdzie kupić koszule męskie w dużych rozmiarach?

miękkie koszule męskie wizytowe - duże rozmiaryNa początek warto jest zastanowić się jakie są nasze oczekiwania co do koszuli, czy powinna być to koszula bardziej elegancka czy może na codzienne wyjścia. Czy dobrze czujemy się w sztywnych, grubych materiałach, czy też może zależy nam na miękkich, przyjemnych tkaninach. Ostatni etap to oczywiście określenie naszej sylwetki – pamiętajmy, że nasz wzrost wcale nie decyduje o rozmiarze i fasonie koszuli. Bardzo często wysocy ale szczupli faceci oraz niscy z dodatkowymi kilogramami mężczyźni kupują dokładnie te same koszule, bo po prostu kierują się samym dużym rozmiarem! To wielki błąd, ponieważ koszula powinna być dopasowana również pod względem samego fasonu. Najtrudniej jest chyba znaleźć miękkie koszule męskie wizytowe – duże rozmiary w przypadku takich krojów to rzadkość, ponieważ mamy tutaj połączenie wielu porządnych przez mężczyzn cech – koszula ma być miękka i wygodna, niekrępująca ruchów, do tego ma dobrze wyglądać szczególnie na oficjalne wyjścia. Wydawałoby się, że to koszula idealna i całe szczęście wielu producentów oferuje tego typu koszule, które sprawdzą się doskonale w szczególności u mężczyzn otyłych, dla których wygoda i wizerunek sylwetki ma ogromne znaczenie.

Koszule dla mężczyzn w dużych rozmiarach powinny być podkreśleniem ich sylwetki skupiając się na atutach, by równocześnie ukryć wady m.in. odstający brzuch. Jeśli mężczyzna należy do tych nieco większych w żadnym wypadku nie powinien zakładać szerokich, wiszących koszul! Pamiętajmy, że koszula aby dobrze wyglądała musi być przylegająca do ciała i idealnie pasująca do reszty stylizacji. Nie może zdarzyć się sytuacja, że wkładamy koszulę do środka spodni i wyglądamy jak wielki balon, bo koszula jest tak bardzo szeroka.