Kolorowe deski wc świetnie pasują do łazienki

Miło jest mieć przepięknie wystrojony dom, w którym wszystko do siebie idealnie pasuje. Czasami dobrze jest jednak wyjść z rutyny i zrobić coś po swojemu. Ja na przykład wpadłem na genialny pomysł i wstawiłem do swojej toalety kolorową deskę wc. Teraz w mojej łazience jest wesoło, a moje dzieci nauczyły się w końcu same korzystać z toalety. To naprawdę bardzo dużo dla mnie znaczyło. Teraz z żoną mamy dużo więcej swobody a nasze maluszki się usamodzielniają.

Kolorowa deska wc może przełamać rutynę

kolorowe deski wcWspaniale jest mieć świadomość, że nasza łazienka wygląda zjawiskowo i wszystko jest w niej na odpowiednim miejscu. Zawsze wydawało mi się, ze w mojej łazience czegoś brakuje, zacząłem się nad tym zastanawiać i ostatecznie przełamałem rutynę za pomocą kolorowej deski wc. Kolorowe deski wc to był strzał w dziesiątkę, znajomi początkowo mówili, że to dziwny pomysł i może nie wypalić, ale mocno w siebie wierzyłem i ostatecznie efekt przerósł moje oczekiwania. Toaleta w moim domu wygląda przepięknie, a moje dzieciaki uwielbiają kolorowy sedes. Jest zabawny, a Marianna nawet przykleiła na deskę naklejkę z jednorożcem. To naprawdę słodkie. teraz dzieci nauczyły się same korzystać z toalety i nie muszę ich już pilnować. Z dziećmi w wieku trzech czterech lat czasami jest w tej kwestii drobny problem. Nie mogą się nauczyć, że trzeba chodzić do toalety, kiedy im się chce siusiu. Na szczęście po wstawieniu nowej kolorowej deski wc moje dzieci błyskawicznie się tego nauczyły. Ciesze się, bo to im bardzo dobrze zrobi. teraz będą bardziej samodzielne i będą niedługo mogły jechać na wycieczki szkolne. Jestem pewien, że świetnie sobie poradzą. Czasami po prostu trzeba zachęcić nasze maluszki do zajęcia samodzielności. Musimy tylko w nie wierzyć i dawać im do zrozumienia że są gotowe. No i czasami coś takiego jak kolorowe deski wc jest bardzo przydatne. Warto o tym pomyśleć.

Dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym. Można przecież jednocześnie pomóc swoim bliskim i pięknie odświeżyć wnętrze. Dzięki kolorowej desce wc moja łazienka wygląda bajecznie a do tego zachęciłem dzieci do samodzielnego korzystania z toalety. To naprawdę duże osiągnięcie. Wszyscy wiemy jakie są dzieci i jak czasami trudno jest je do czegoś przekonać. Ale tam gdzie sam nie dałem rady, pomogła mi deska klozetowa. Zabawnie to brzmi, ale tak właśnie było.