Kocyki z minky z ociepleniem

Sen jest bardzo ważnym elementem dla niemowląt i małych dzieci. Jeśli zatem spodziewamy się dziecka i kompletujemy wyprawkę dla niego, warto wybrać artykuły zapewniające mu bezpieczny i spokojny sen – zarówno w nocy, jak i podczas dziennych drzemek. Ważne jest, aby takie przedmioty były wygodne dla najmłodszych, a jednocześnie uniwersalne i praktyczne. Na pewno przydatny będzie kocyk dziecięcy, który przyda się dziecku podczas spania oraz spacerów.

Ocieplane kocyki z minky

kocyk minky ocieplanyOstatnimi czasu na rynku artykułów dziecięcych furorę robią produkty wykonane z materiału minky. Co takiego w nim jest, że zyskuje tak bardzo na popularności wśród młodych i przyszłych rodziców? Zapewne jego wielofunkcyjność i posiadane cechy, które nadają produktom minky specyficznych właściwości, a użytkownikom – korzyści. Elementy pościeli wykonane z minky są na pewno przyjemne w dotyku, co jest ważne w przypadku delikatnych niemowląt, których zmysł dotyku jest bardzo wrażliwy. Zapewniają im zatem sen w przyjemnych warunkach – są otulone lekkim a zarazem skutecznie chroniącym od zimna materiałem. Kolejną zaletą minky jest łatwość w utrzymaniu – stosunkowo proste w czyszczeniu, a na dodatek nie wymaga prasowania, którego przy małym dziecku i tak jest sporo. Dobrym rozwiązaniem jest kocyk minky ocieplany, który z powodzeniem sprawdzi się przede wszystkim jako okrycie w wózku na spacerach w jesienne i zimowe dni. Można go również zastosować zamiast kołderki w łóżeczku podczas chłodniejszych nocy. Kocyki wykonane z minky są dwustronne. Mamy zatem możliwość wyboru koloru minky z jednej strony oraz wzorów i kolorów drugiej strony – zazwyczaj wykonanej z bawełny. Takim sposobem możemy wybrać kocyk pasujący do wózka oraz wystroju pokoju dziecięcego. Ocieplenie kocyka jest natomiast antyalergiczne i bezpieczne dla dziecka.

Jeśli chcemy wskutek zakupu jednego produktu otrzymać szereg korzyści, zarówno dla nas jak i naszej pociechy, zdecydujmy się na kocyk z materiału minky. Zapewnimy dziecku nie tylko przyjemny sen, ale także bezpieczeństwo, gdyż minky jako materiał otrzymał atest jakości dla najmłodszych. Kocyk taki z powodzeniem posłuży dziecku przez dłuższy czas. Sprawdzi się również u starszaków jako okrycie podczas drzemek w domu i przedszkolu.