Jakie meble pasują do sypialni?

 

Moim największym marzeniem, od jakichś kilku lat, było przeprowadzenie się do większego mieszkania. W starym było nam bardzo dobrze, ale przez ostatni czas na świecie pojawiła się nam trójka dzieci i miejsca zrobiło się mniej. Czekaliśmy tylko z mężem na pozytywną decyzję o udzieleniu kredytu i mogliśmy zacząć działać.

Gdzie szukać najlepszego łóżka drewnianego?

łóżko drewniane 160x200Jakieś trzy miesiące później mogłam już powoli wybierać meble do naszego mieszkania. Byłam zachwycona, bo uwielbiam takie momenty. Rekompensują mi wszystkie trudy mojej pracy i życia. Najbardziej cieszyłam się z nowej sypialni. Meble z salonu i pokojów dziecięcych zostały, bo były w całkiem dobrym stanie. Tak samo jak materac, do naszego łóżka, który był jeszcze na gwarancji. Ale ramę obiecałam sobie, że dokupię. Taką jaka zawsze mi się marzyła. Solidna, drewniana, ciemna. Uwielbiam taki klimat. I meble do tego pasujące. Również solidne. Najlepiej z tej samej serii. Potrzebowaliśmy łóżko drewniane 160×200, więc całkiem standardowe. Nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem takich. Po odrzuceniu plastiku i metalu zostało dla mnie co najpiękniejsze. Po tygodniu znalazła przepiękne wyposażenie sypialni. Meble plus dwumetrowe łóżko. Oczyma wyobraźni widziałam już podłogę, zasłonki, lampki. Od razu zgrałam wszystko. Łukasz musiał tylko potwierdzić, że jemu mój wybór też odpowiada i mogłam dokonać zakupu. Następnego dnia tak się właśnie stało, a ja cieszyłam się, że podjęłam pracę na półtora etatu. Teraz się to płaciło i w ogóle nie żałuję trudu jaki w to wszystko włożyłam.

Gdy marzenia się spełniają nie ma nic piękniejszego. W końcu są to bardzo osobiste rzeczy. Każdy marzy o czymś innym. Ciągle pamiętam, że są ludzie, którzy mają zdecydowanie mniej niż ja lub tyle co nic. Dlatego zawsze się staram o nich pamiętać i dawać coś od siebie. Nie tylko ja zasługuję w życiu na przyjemności!