Jakie dodatkowe opcje posiada program do faktur?

 

Wiele programów, które oferują możliwość wystawiania faktur posiada również dodatkowe opcje. Najczęściej możemy do faktury dodać własne logo albo też prowadzicie rabaty lub wystawić szczególne faktury takie jak faktura proforma, albo faktura uproszczona. Są to bardzo dobre rozwiązania dla osób, które prowadzą nietypową działalność i ułatwiają one wystawianie faktur, a także przyspieszają całą działalność. Mogą służyć przedsiębiorcy albo też pracownikom odpowiedzialnym za rachunki i faktury w firmie.

Czy możemy testować bezpłatnie program do faktur?

jaki program do fakturWiele firm, które dysponują programami do fakturowania oferuje możliwość korzystania z nich przez 14 dni, a nawet przez cały miesiąc bezpłatnie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla nowych firm, które jeszcze nie mają dużego doświadczenia w wystawianiu faktur i potrzebują wszystko na początku przetestować. Niektóre firmy oferują program do fakturowania nawet przez kilka miesięcy bezpłatnie, ponieważ jest to oferta skierowana dla nowych przedsiębiorców. W ten sposób sprawdzimy jak ułatwimy sobie pracę, dzięki takiemu programowi i ile czasu zaoszczędzimy. Wiele osób w dzisiejszych czasach zastanawia się jaki program do faktur wybrać i najlepiej zdecydować się ten, który będzie najbardziej przystosowany do naszej działalności. Powinien być on dostosowany do potrzeb naszej firmy, a także musi być koniecznie łatwy w obsłudze. Początkujący przedsiębiorca nie chcę tracić czasu na czytanie zbędnych instrukcji i potrzebuje od razu prostego programu rachunkowego lub księgowego albo też magazynowego. Najlepiej wypróbować kilka dostępnych na rynku programów do fakturowania i wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni. Zwróćmy przede wszystkim uwagę na dostępne funkcje, a także cenę. Sprawdźmy również jak działa kontakt z doradcą klienta oraz czy będziemy mogli liczyć na pomoc od firmy, w której kupujemy programu do fakturowania. Dobrym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest program do fakturowania który może wystawiać faktury cykliczne.

Nigdy nie powinniśmy sugerować się tylko i wyłącznie najniższą ceną, ponieważ taki program może nie spełni naszych oczekiwań. Mimo iż zawsze szukamy w naszej działalności biznesowej dużych oszczędności, to jednak na usprawnianiu procesów w firmie nie warto oszczędzać. Za proste programy do wystawiania faktur będziemy musieli zapłacić około 50 zł miesięcznie a w niektórych przypadkach nawet i taniej.