Jak zredukować cienie pod oczami?

Prawie każdy z nas boryka się z problemem cieni pod oczami. Często też tej przypadłości towarzyszy nieelegancka opuchlizna. Wyglądamy nieestetycznie, tak jak bylibyśmy ciągle niewyspani i zmęczeni, a przecież każdy chce prezentować się jak najlepiej. Próbowałaś już wielu domowych sposobów? Zimne okłady, przykładanie na powieki plastrów ogórka? Zapewne nie wiele to zmieniło. Istnieją jeszcze inne metody, o których mowa będzie poniżej.

Sposoby redukcji cieni pod oczami w Białymstoku

redukcja cieni pod oczami w BiałymstokuCienie pod oczami to ciężka przypadłość to usunięcia, czy zniwelowania. Przyczyn może być wiele: niewyspanie, przemęczenie, przepracowanie, ale także predyspozycje genetyczne. Nikt nie wygląda z tym dobrze. Worki pod oczam i cienie postarzają nas i sprawiają wrażenie jakbyśmy byli ciągle zmęczeni. Skóra pod oczami jest najcieńszym fragmentem skóry na naszym ciele, dlatego należy o nią dbać w niezwykle delikatny sposób. Zawsze możemy podjąć próby zakamuflowania tego defektu odpowiednimi kosmetykami do makijażu. Mam na myśli tutaj głównie korektory. Nie mogą być one ciężkie, tłuste. Jak najlżejsza konsystencja np. w formie żelu będzie najodpowiedniejsza. Obecnie oprócz domowych sposobów, warto skorzystać z usług salonów kosmetycznych, które oferują kilka zabiegów pomagających znacznie zmniejszyć tą przypadłość. Redukcja cieni pod oczami w Białymstoku to popularny zabieg. Kosmetolodzy, dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej w Białymstoku najczęśćiej proponują kilka sprawdzonych zabiegów, aby pozbyć się cieni pod oczami. Pierwszym jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który polega na ostrzyknięciu tą substancją wskazanego miejsca. Równie popularne jest osocze bogatopłytkowe. Z reguły zabiegi te są bezbolesne i trwają 20-40 min. Jeśli zachodzi taka konieczność, istnieje możliwość przygotowania skóry przed zabiegiem żelem znieczulającym, ale w większości przypadków jest to zbędne. Innaczej z kolei jest przy użyciu Lasera CO2, tutaj niestety ból jest trochę odczuwalny, ale efekty wspaniałe. 

Jeśli zmagasz się z cieniami i workami pod oczami warto spróbować i przekonać się na własnej skórze o skuteczności zabiegów niwelujących ten problem w Białymstoku. Salony kosmetyczne w Białymstoku posiadają wyspecjalizowane sprzęt i produkty, aby każdy zabieg był bezpieczny.