Inwestycja w reklamę świetlną

 

Postawiłem na salon gier, który chciałem otworzyć w centrum, gdzie było dużo pubów i restauracji. W weekend życie nocą tam tętniło i miałem świadomość, że salon gier to doskonały pomysł. Ze znalezieniem lokalu nie miałem problemu i wszystko załatwiłem bardzo szybko.

Zlecenie wykonania reklamy świetlnej doświadczonej agencji

reklama świetlna led katowiceMusiałem jakoś zareklamować swój salon, który czynny był tylko nocą, bo o tym czasie spodziewałem się klientów. Wstęp oczywiście był dla osób pełnoletnich i tylko takie mogły skorzystać z oferty. Wpadłem na idealny pomysł a była nim reklama świetlna led Katowice były miastem, gdzie agencji reklamowych było sporo i miałem gdzie zgłosić się po pomoc. Skorzystałem jednak z usług takiej, która specjalizowała się właśnie w reklamach świetlnych. Od razu zaznaczyłem, że zależy mi na kolorystyce, ponieważ reklama miała przyciągać uwagę i powinna być kolorowa. Nie miałem własnego pomysłu na reklamę, dlatego zleciłem też jej zaprojektowanie i wykonano to w ciągu dwóch dni. Kiedy zobaczyłem jak ma wyglądać reklama świetlna dla mojego salonu gier, to byłem zachwycony. Była w odpowiednim rozmiarze, kolorowa i wiedziałem, że każdy od razu ją zauważy. Zleciłem jej wykonanie i wpłaciłem zaliczkę. Przy okazji też wykupiłem usługę montażu tej reklamy, bo ja sam nie miałem o tym pojęcia a wszystko przecież musiało zostać profesjonalnie wykonane. Reklama świetlna pojawiła się w piątek a od tego dnia miał właśnie ruszyć mój salon gier. Liczyłem na wysoką frekwencję.

Salon z grami był nowością w okolicy i wiele osób chętnie przychodziło, żeby pograć. Reklama przyciągała uwagę i nikt nie przeszedł obok mojego lokalu obojętnie. Warto było zainwestować w takie właśnie rozwiązanie, ponieważ okazało się ono być bardzo skuteczne.