Ile kosztuje rower MTB?

Romet jest najstarszą w Polsce firmą, która zajmuje się nie tylko produkcją rowerów, ale także osprzętu oraz odzieży sportowej. Warto zastanowić się nad ofertą tej firmy, zwłaszcza, że jej siłą jest wysoka jakość jednośladów przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny.

Wytrzymałe rowery MTB od Rometu 

rower mtb rometRowery górskie to najczęściej kupowane jednoślady i nie mówimy tylko o Polsce, ale o tendencji globalnej. Bowiem są najbardziej uniwersalne i nadają się na każdy rodzaj nawierzchni. Szczególną wersją jednośladów górskich są rowery MTB, czyli takie, których głównym przeznaczeniem jest jazda na ciężkich trasach z wieloma przeszkodami terenowymi. Tego rodzaju rowery są dużo bardziej solidne od standardowych „górali”. Mają nie tylko wzmacniane i odpowiednio sztywne ramy, ale także dedykowany osprzęt, co sprawia, że rower spisuje się niezawodnie nawet, gdy jego elementy pokrywa błoto, czy śnieg. Jeżeli chcemy nabyć solidny rower MTB Romet ma dla nas kilka wersji takich jednośladów. Odznaczają się nie tylko wszystkimi, wymienionymi już cechami, ale także sportowym, mocno agresywnym designem. Dla wielu klientów wygląd roweru jest bowiem bardzo ważny i wbrew pozorom nie wszystkim chodzi wyłącznie o optymalne parametry techniczne. Rowery MTB są droższe od zwyczajnych rowerów górskich, co jest zasługą jakości zastosowanych komponentów oraz wymienionego już wcześniej, osprzętu. Romet bardzo mocno stawia na rowery MTB, dzięki czemu cieszą się one bardzo dużą popularnością. 

Warto zdecydować się na rower MTB jeśli mamy zamiar startować w tego rodzaju zawodach lub też jeśli po prostu lubimy jeździć w trudnym i nieprzyjaznym terenie. Jeżeli szukamy roweru MTB niedrogiego, ale w pełni wyposażonego, to oferta Rometu jest skrojona na miarę naszych oczekiwań.