Ile kosztuje Pax?

 

Jeżeli chcemy cieszyć się waporyzacją na najwyższym poziomie, trzeba nieco zainwestować w dobry waporyzator. Na rynku wcale nie ma ogromu producentów więc nasz wybór powinien się sprowadzać do zakupu urządzenia od markowego producenta, ale niekoniecznie takiego, który oferuje najdroższy sprzęt.

Oryginalny waporyzator od Pax

vaporizer paxNie ma co ukrywać, największą popularnością wśród vaperów cieszą się urządzenia przenośne, z racji tego, że dają komfort i swobodę użytkowania w każdych warunkach. Jednym z bardziej znanych i co najważniejsze – najwyżej ocenianych, producentów jest firma Pax. Jej urządzenia można powiedzieć nadają ton i zawsze są o krok przed konkurencją. Przykładem tego są urządzenia wyposażone w czujnik ust, dzięki czemu zaczynają podgrzewanie materiału roślinnego dopiero wówczas, gdy wyczują wargi. Przeciwdziała to stratom w materiale, bowiem urządzenie zaczyna automatycznie stygnąć między sesjami waporyzacyjnymi. Pax-y słyną także z tego, że produkują bardzo duże ilości, gęstej pary, z czym ma problem większość urządzeń przenośnych. Jest to możliwe dzięki zoptymalizowaniu sposobu podgrzewania suszu roślinnego, co sprawia, że jest on odparowywany równomiernie. Vaporizer Pax ze średniej półki cenowej to wydatek około siedmiuset złotych, natomiast najdroższe urządzenia tego producenta kosztują nawet dwa razy tyle. Biorąc pod uwagę klasę urządzeń nie jest to dużo, ale zważając na średnią zarobków w naszym kraju, jest to sporo. Cena zakupu to praktycznie jedyny wada tych urządzeń, jednakże zawsze mamy do czynienia z sytuacją „coś za coś” więc jeżeli chcemy kupić najwyższej jakości waporyzator, funkcjonalny i niezawodny, musimy liczyć się z tym, że nie będzie on tani. Warto też wspomnieć iż niektóre modele Pax-ów mają solidną, tytanową obudowę, dzięki czemu są praktycznie niezniszczalne. Mają wielkość i kształt zapalniczki więc z łatwością zmieścimy je w kieszeni.

Niewiele osób decyduje się na zakup waporyzatora, ale raczej wynika to z braku wiadomości na ich temat, których przecież próżno szukać w telewizji, radiu czy gazetach. Tak naprawdę największe źródło wiedzy na temat waporyzacji stanowi internet, gdzie możemy zarówno oglądnąć testy wybranych urządzeń, jak też poznać ich zalety od strony merytorycznej, opartej na prezentacjach.